Herdenkingsdienst voor overleden kinderen. Geen kind is zo aanwezig, dan 't kind dat wordt gemist. Onder het thema "Geen kind is zo aanwezig dan 't kind dat wordt gemist", wordt op zaterdagmiddag 7 oktober 2006 in de St. Oda kerk, adres Lovinckplein 8, 5813 CC in Ysselsteyn {Lb.}om 13.30 uur een herdenkingsdienst gehouden voor overleden kinderen. Ouders zijn welkom, broers en zussen en andere familieleden, maar óók vrienden van overleden kinderen of hun familieleden, die van nabij het verdriet hebben gevoeld en nog voelen dat hun naasten heeft getroffen. Kapelaan Crasborn zal de dienst begeleiden, ook zullen vertegenwoordigers aanwezig zijn van de Vereniging van Ouders van Overleden Kinderen (VOOK). Er is voor het thema "Geen kind is zo aanwezig dan 't kind dat wordt gemist" gekozen omdat de ervaring is dat ieder die een kind verloren heeft, dit voelt als verlies van een stukje van jezelf. Het is fijn om dit immense verdriet te kunnen delen met anderen die kunnen en willen luisteren, een arm om je schouder leggen of er "gewoon" voor je zijn, zelfs zonder woorden kunnen anderen veel voor je betekenen. In deze herdenking zullen we samen proberen om het onzegbare te zeggen. Met gedichten, liedjes, verhalen en momenten van stilte voor ieder zijn eigen gedachten. Want wanneer je kind is gestorven heb je levenslang verdriet, verdriet waar je mee moet leren leven. Het voortdurende gemis is altijd aanwezig, maar hun naam zullen we altijd blijven noemen. De muzikale omlijsting in deze dienst zal door lotgenoten verzorgd worden. De ouders van de kinderen die overleden zijn en naar de dienst komen, wordt gevraagd om goed op tijd te komen en een FOTO in een lijst mee te brengen. De kinderen en hun namen zullen nadrukkelijk een plaats krijgen tijdens deze dienst. Vertegenwoordigers van VOOK, een 25 jaar oude zelfhulporganisatie voor ouders die een kind hebben verloren met door het hele land een netwerk aan contactouders, die -wanneer gewenst - klaar staan voor hun lotgenoten, is met een informatiestand aanwezig. (Voor informatie is ook hun website te bezoeken: wwAv.vook.nl). Na afloop van de dienst is er nog gelegenheid om na te praten en een kopje koffie of thee te drinken. Spreekt U dit aan kom dan gerust naar de herdenking op 7 Oktober in Ysselsteyn {Lb.} Voor meer info kunt u contact opnemen met de volgende personen: Saskia Aarts-Hendriks: 0493-529492 lotgenoot Truus Pijnenborg-Gommans: 0493-529363 contactouder Joske Roos-Hendriks: 0478-542072 contactouder

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2