Nieuws van bel JOC 21 september internationale dag van de Vrede Miljoenen kinderen op de wereld leven in angst. Conflicten tussen volwassenen zijn hiervan vaak de oorzaak. Alle kinderen op de wereld willen gelukkig zijn. Hebben zij pech en wij geluk? Het JOC wil op donderdagmiddag (21 sept.) om 15.30 met alle kinderen van de basisschool St.Oda en twee Duitse scholen die een projectweek in het JOC volgen, aandacht vragen voor de Vredeswens van kinderen. Wij doen dit door 400 witte ballonnen met kaartjes waarop de wensen van de kinderen geschreven zijn op te laten. Uit veiligheids redenen doen wij dit op het schoolplein van de basisschool. U bent allen van harte uitgenodigd om bij dit spektakel aanwezig te zijn. Bij deze willen wij mevrouw Donlou van harte bedanken voor haar spontane medewerking. Voorinformatie: JOC-Ysselsteyn tel.: 0478.541916 ZIN IN BILJARTEN Onze onderlinge competitie libre en/of driebanden start op 5 poktober a.s. Kom gerust eens langs in ons clublokaal "Herberg de Peel" of bel voor informatie H.van Asten 0478-541667. Noteer alvast in uw agenda donderdag 21 september a.s. jaar vergadering in ons clublokaal Herberg de Peel, om 20.30 uur. Beste vastelaovesvierders, De vakantie is weer voorbij en we beginnen weer met de voorbereidingen voor de Bonte Avond. Net als elk jaar zijn wij op zoek naar nieuwe artiesten. Op maandag 18 september om 21.00 uur hebben we in het Gemeenschapshuis een bijeenkomst met mensen die met de Bonte Avond mee doen of graag eens mee willen doen. Indien er mensen zijn die interesse hebben zijn ze welkom danwel kunnen ze contact opnemen met Henk Stevens of Willie Koonings. Commissie BOL Volleybalclub Ysselsteyn Wedstrijden Volleybalclub Dames Pi 19-9 Ysselsteyn 1 - Civitas 3 Aanvang 20.30uur Tellen Linda Teunissen Fluiten Marcel Baltissen Ma 25-9 Ysselsteyn 2- Tupos 6 Aanvang 20.30 uur Tellen Leonie Konings Fluiten Ton Derks

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6