Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg44, nr. 37 15 september 2006 Van de parochie: Marcus 8, 27-35 Jezus en zijn leerlingen trokken naar de dorpen bij Caesarea van Filippus. En onderweg vroeg Hij zijn leerlingen: 'Wie zeggen de mensen dat Ik ben?' Ze zeiden Hem: 'Johannes de Doper, volgens anderen Elia, en weer anderen zeggen: "Een van de profeten." Hij vroeg hun: 'En jullie, wie zeggen jullie dat Ik ben?' Petrus antwoordde Hem: 'U bent de Messias.' Hij verbood hun met iemand over Hem te spreken. Hij begon hun uit te leggen: de Mensenzoon moet veel lijden, Hij moet verworpen worden door de oudsten, hogepriesters en schriftgeleerden, ter dood gebracht worden, en na drie dagen opstaan. Hij sprak hierover ronduit. Petrus nam Hem apart en begon Hem de les te lezen. Maar Hij keerde zich naar zijn leerlingen, keek hen aan en berispte Petrus: 'Weg daar, achter Mij, satan, want jouw gedachten zijn niet Gods gedachten, maar die van mensen.' Hij riep de menigte met de leerlingen bij zich en zei tegen hen: 'Als iemand achter Mij aan wil komen, laat hij dan met zichzelf breken, zijn kruis opnemen en Mij volgen. Want wie zijn leven wil redden, zal het verliezen. Wie zijn leven verliest vanwege Mij en de goede boodschap, zal het redden. Zat. 16 sept. 19.15 u. Misintenties van 16 september t/m 22 september (Vivace) Jan Bos vanwege zijn verjaardag; Wiel en Tonie Claessens-Engels; Overleden familie Hubertus Maessen en Josepha Maessen-Swinkels; Simone Arts vanwege haar verjaardag; Antoon v. Empel vanwege zijn verjaardag; jaardienst Mia Philipsen-Nijssen en voor Gerrit Philipsen Di. 19 sept. 19.00 u. Misdienaars: Za. 19.15 u. Niels en Stef Di. 19.00 u. Mike en Kevin Beste jongens en meisjes van groep 5 t/m 8 Wie van jullie heeft er zin om Kapelaan Crasborn en onze koster Jan van Gassel te komen helpen in de kerk als misdienaar of misdienette. Heb je hiervoor belangstelling, of heb je nog vragen, neem dan kontakt op met onze koster Jan van Gassel Tel: 542039. Zij zouden het in ieder geval fijn vinden als je komt helpen. Elke 3de dinsdag van de maand is er om 20.00 uur een bijbelgroepbijeenkomst in de multifunctionele ruimte van onze kerk. (Dus ook weer a.s. dinsdag) Voor degene die hiervoor belangstelling heeft, is hierbij van harte welkom. (In deze bijeenkomst wordt er dieper op het geloof ingegaan.)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1