SENIOREN Outdoor-dorpentoernooi Op zondag 8 oktober 2006 zal het jaarlijkse outdoor-dorpentoernooi voor senioren worden gehouden. Dit toernooi wordt georganiseerd door T.V.LVH en zal gespeeld worden op het tennispark te Leunen. Er is dit jaar evenals vorig jaar gekozen voor een buiten accommodatie om de kosten te drukken en om de rij afstand te beperken. Het is de bedoeling dat de wedstrijden starten om 13.00 uur.(afhankelijk van de opgaven). Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 per persoon Opgave voor het outdoor dorpentoernooi kan telefonisch tot zaterdag 30 september bij Leon Nijssen tel.545013 of via e-mail: lwm.niissen@hccnet.nl eun [Autobedrijf Gommans de Wit ciubkampioenschappen 2006 Na dat het weer ons de eerste 8 dagen in de steek heeft gelaten konden wij afgelopen zondag de clubkampioenschappen met prachtige finales afsluiten. Via deze weg willen wij nogmaals iedereen bedanken die ons, de technische commissie, hierbij ondersteund heeft. We konden vaststellen dat de kantinediensten en niet op de laatste plaats de sporters zeer flexibel waren. De uitslagen waren als volgt: Dames enkel A Dames enkel B Heren enkel A Heren enkel B Dames dubbel A Dames dubbel B Heren dubbel A Allemaal gefeliciteerd 1. Kristel Gielen 2. Annemie Wijnands 3. Lindsey Pouwels 4. Renate Peeters 1. Lieny Tonnaer 2. Riet Koopmans 3. Elly Verstappen 4. Josje Geurts 1Peter Paul Koonings 2 Henk Drabbels 3. Wim de Wit 4. Twan de Wit 1Robert van Osch 2. Ton Marcellis 3. Peter Philipsen 4. Frank van de Weijer 1Kristel Gielen en Renate Peeters 2. Lindsey Pouwels en Kathelijn de Wit 1Lieny Tonnaer en Ria Jenneskens 2. Truus Philipsen en Gerda van Lipzig 1Theo Nellen en Marcel Hellegers 2. Paul Litjens en Kalle Voigt |Coop Seuren 50+ clubkampioenschappen 2006 Wie worden de kampioenen bij onze 50+ leden? Zondag, 17 september, worden de finale wedstrijden gespeeld. Van harte welkom om eens een mooie wedstrijd te komen kijken! Roelanzia team-clubkampioenschappen 2006 De Roelanzia Teamclubkamioenschappen worden gespeeld in de periode van 24 september tot en met 8 oktober. Afhankelijk van het aantal deelnemers wordt de volledige of een gedeelte van deze periode gebruikt. De opzet is als volgt: - een team bestaat uit twee heren of twee dames; - je speelt in poule tegen andere teams; - tegen ieder team in je poule speel je in ieder geval drie wedstrijden (twee enkelpartijen en een dubbelspel); - leuke wedstrijden spelen is het motto. Inschrijven kan via onze site www.vsselstevn.com/tvy of de site van www.toernooi.nl of middels de inschrijfformulieren in ons clubgebouw. Beide teamleden dienen zich individueel in te schrijven. De inschrijving sluit zondag 17 september om 24.00 uur. Kantinedienst 16 sept Willy van Dijck 17 sept Henk Drabbels/Jan Droesen/Erik Hegger Kantine poetsen 20 sept Ria Jenneskens Janneke Jenniskens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12