Muziekvereniging de f eelklank Serenade A.s. zondag 3 september brengen we een serenade aan Wim Lemmens en Marion van de Pas i.v.m. hun huwelijk. Bijeenkomst bij Jo Peeters (Timmermannsweg 51) om 14.45 uur. Bestuursvergadering A.s. maandag 4 september is er om 22.00 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Informatieavond jeugdfanfare Vandaag, vrijdag 1 september is er om 19.30 uur een ouderavond voor leden jeugdfanfare en hun ouders/verzorgers. Deze bijeenkomst vindt plaats in het gemeenschapshuis. Een uitnodiging voor deze vergadering hebben jullie al ontvangen. Concert Appeltern Het concert in Appeltern dat onder voorbehoud was gepland voor zondag 24 september gaat door omstandigheden niet door. Corveedienst Corveedienst voor de maand september: Nicole Romme, Stefanie Rornme, Gerard Spreeuwenberg en Petra Spreeuwenberg. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeugdfanfare In de maand september repeteren we in Merselo. We vertrekken om 17.55 uur vanaf het gemeenschapshuis. Rijden vrijdag 1 september: Marly van Asten, Michelle Jacobs, Margriet Potten, Lisanne Reintjes. Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Kledinqinzamelinq Op 14 september a.s. vindt weereen kledinginzameling op de basisschool plaats. Over enkele weken treft u alle informatie hierover aan in het YNB, Feestelijke heropening school Zoals al in een eerder stadium vermeld, willen wij graag een feestelijk tintje geven aan de heropening van de school. Als team zijn we erg trots op het resultaat en dat willen we graag met u delen. Eén van de hoogtepunten is een grote speelgoedmarkt en fancy fair voor alle kinderen, ouders en andere belangstellenden op zondag 8 oktober van 11.00 uur tot 14.00 uur. T.z.t. zullen wij u hierover nog nader berichten. PAARDENSPORTVERENIGING Limburgse kampioenschappen in Maasbree Van onze vereniging werden 5 leden afgevaardigd naar de Limburgse kampioenschappen. Dit waren voor de dressuur Hilda Lemmens met Mackintosh's, Frits Verheijen met Ma d'Or, Monique Lamers met Tintje, Natascha Mennen met Unymphet en Suzanne Couwenberg met Sky. Voor het springen was Tamara Klaasen met Ucorline de gelukkige zij werd T in de klasse B. Samengestelde wedstrijd in Leidschendam Klasse M: Sabine Franken met Tenda de 1° prijs. Sabine won met Tenda in de klasse M en met Jupiter in de klasse Z tevens de 1® prijs in de Rabobank talententrophy! Sabine van harte gefeliciteerd! I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5