Rabobank Venrav Open 10 iaar 4K# weekend is het weer zover. Voor de tiende opeenvolgende keer wordt in de Gemeente et Rabobank Venray Open gespeeld, waarin wordt gestreden om het Vqqpktpiin tenniskamPioenschaP van Venray. Thhclb LeyII Aan het toernooi wordt deelgenomen door alle zeven verenigingen uit de Gemeente Venray: TV Oostrum, TV Oirlo/Castenray, TV Merselo, TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/Heide, TV Ysselsteyn en TC Venray. In verband met het lustrum is dit jaar een gastvereniging uitgenodigd, TV De Gagel uit Wanssum. De organisatie van het toernooi is wederom in handen van TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/ Heide en TV Ysselsteyn. De opzet van het toernooi is niet gewijzigd ten opzichte van vorig jaar: Er wordt gespeeld in 6 categorieën. Op in totaal 6 tennisparken in de Gemeente Venray vindt deze drie dagen een activiteit plaats, verdeeld over jeugd, senioren en senioren 50+. Het deelnemersveld bedraagt in totaal meer dan 350 deelnemers, wat de behoefte aan een dergelijk toernooi onderstreept. Op vrijdag (vanaf 18.00 uur) en zaterdag (vanaf 09.00 uur) worden de poule-wedstrijden van de senioren gespeeld met onderlinge wedstrijden heren enkel, heren dubbel, dames enkel, dames dubbel en gemengd dubbel. De Open klasse, speelsterkte 5 en 6, speelt op het tennispark van Leunen, klasse 7 speelt op het tennispark van TC Rodhe en klasse 8 en 9 spelen hun wedstrijden in Ysselsteyn. De senioren 50+ met wedstrijden dames dubbel, heren dubbel en 2x mix dubbel spelen op het kunstgras van Oostrum. De jeugd speelt in 2 leeftijdsklassen: de groep van 10 - 13 jaar spelen hun poulewedstrijden vanaf 16.00 uur in Oirlo en de groep van 13 - 16 jaar speelt de wedstrijden op het park van Merselo De junioren spelen jongens enkel, meisjes enkel, jongens dubbel en meisjes dubbel. Op zaterdagavond wordt voor de leden van de tennisverenigingen een geweldige feestavond georganiseerd in tennishal Vlakwater. De avond wordt muzikaal verzorgd door feestband de Puppies uit Leunen, wat garant staat voor een heel gezellige avond. Naast de nodige hapjes en drankjes worden de aanwezigen getrakteerd op een gratis tombola met kans op een prachtige hoofdprijs, een LCD Breedbeeld Televisie ter waarde van 1200,= Doe je niet aan het toernooi mee en wil je toch graag naar de feestavond, geen probleem, tegen betaling van 5 per persoon ben je van harte welkom met introducee. Kaartjes zijn verkrijgbaar bij Jan Ewals tel. 541781 Zondag worden alle deelnemers vanaf 09.00 uur weer verwacht op de banen van TC Venray voor de finale wedstrijden. Om 12.15 uur wordt het programma kort onderbroken voor de officiële opening door de directievoorzitter van Rabobank Venray, Jan Vinkenvleugel, en de teampresentatie door de verenigingen. Vervolgens wordt op 2 banen speciaal voor de jeugd een clinic gegeven door Simon Tennisschool uit Den Bosch; hieraan kunnen 6 jeugdleden per vereniging deelnemen. De prijsuitreiking vindt plaats om ca. 19.00 uur, gevolgd door een grote loterij met vele prachtige prijzen en als hoofdprijs een ballonvaart voor 2 personen. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi en de festiviteiten kunt je vinden op de website van Venray Open: www.venravoDen.nl. Wie worden de nieuwe tenniskampioenen van Venray? Vorig jaar gingen de hoofdprijzen in de senioren-klassen allemaal naar TV Ysselsteyn en in de 50+ categorie naar TC Venray. Bij de junioren waren de prijzen voor TC Rodhe in de klasse 10 - 13 jaar en TV Leunen/Veulen/ Heide in de klasse 13 - 15 jaar. Kom naar de diverse parken om te genieten van de tennissport en jouw plaatselijke favoriet(en) aan te moedigen. Je bent van harte welkom, de toegang is gratis. Komend Venray h HBS "Ons Genoegen" Zilver voor Bas Tonnaer Met een zilveren medaille en een persoonlijk record keerde Bas Tonnaer terug uit Praag na een 2e uitzending met het Ned. jeugdteam. In het individuele klassement schoot Bas een nieuw P.R. 345 ptn. en bezette daarmee een 6e plaats. In de eerste finaleronde versloeg hij een Russische junior met 2 punten maar daarna stuitte hij op de latere winnaar, de Deen Lasse Eriksen, en hierin moest hij zijn meerdere erkennen. Met het team leverde zij een prima prestatie door als 7e geplaatst eerst het Franse team en daarna het sterk Italiaanse team te verslaan. In de finale was een samengesteld Euroteam echter te sterk maar met de uitslag van 220 tegen 219 mochten zij zeer tevreden zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9