Muziekvereniging de Peelklank Programma Vrijdag 25 augustus Jaarlijkse feestavond Zondag 3 september Serenade huwelijk Wim Lemmens en Marion van de Pas Repetitie fanfare A.s, maandag 21 augustus is er geen repetitie voor de fanfare. In plaats daarvan is er een bijeenkomst waarbij we met jullie willen discussiëren over enkele belangrijke zaken m.b.t. de toekomst van de fanfare. Deze bijeenkomst begint om 20.00 uur. Wij vragen alle fanfareleden om a.s. maandag aanwezig te zijn. Kun je écht niet komen meld je dan even af. Jeugdfanfare Vrijdag 18 augustus beginnen we weer met repeteren. Zorg dat je op tijd bent zodat we om 18.15 uur kunnen beginnen. Als je niet kimt komen meld je dan af bij Petra tel. 542069. Basisschool 'St-Oda' - Oudervereniging Verbouwing Maandag jl. zijn we het nieuwe schooljaar 2006-2007 gestart. Tijdens de vakantie is er hard doorgewerkt op school, maar nog niet alle ruimtes zijn klaar. We hebben toch geprobeerd het voor de leerlingen het jaar zo "opgeruimd" mogelijk te laten beginnen. Momenteel zijn nog verschillende bedrijven bezig met de afronding van hun werkzaamheden. Zodra dit gebeurd is, willen we de gerenoveerde school voor de inwoners van Ysselsteyn en andere belangstellenden openstellen. U wordt hierover binnenkort nader geïnformeerd. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 23 augustus is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Het koor luistert zondag 20 augustus om 10.30 uur de H. Mis op in Beukenrode (in tenue De leden zingen uit de kerkbundel en de liederen, blaadje: 12 - 57 - 64 - 30 en 82. KBO-Pastoraal en Identiteit. Ondanks dat de binding en geloofsbeleving aan verandering onderhevig is, wordt in Ysselsteyn maandelijks een bijbelactiviteit gehouden in de functionele ruimte van de kerk. Na de vakantieperiode is op dinsdag 22 augustus weer de eerste bijeenkomst om 20.00 uur. Zou deze gelegenheid uw interesse oproepen, dan bent u van harte welkom Meld u even aan bij Jan van Gassel (542039). CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: Lach niet met het kleine zaadje: eens wordt het een grote palm". ZijActief Ysselsteyn -y, Fietstocht jT |VCTÏEF Dinsdag 22 augustus gaan we weer gezellig fietsen. Deze keer gaan we richting Brabant. Jf De tocht is 45 km lang. Ook dit jaar zit er weer een verrassingselement in de tocht, een excursie of een bezichtiging of We laten ons verrassen doorTruus en Truus. We vertrekken om 9.00 uur bij de kerk. De onkosten zijn 4,00 en moeten dinsdagochtend voor we vertrekken betaald worden. Je moet ook zelf voor een lunchpakket zorgen en we hopen natuurlijk op droog weer. Opgave voor de fietstocht tot en met zaterdag 19 augustus bij Riek de Wit, tel. 541402 Kienen Dinsdag 22 augustus is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur Wilma Claessens zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. WMO: gevolgen voor vrouwen en vrouwenorganisaties Op dinsdag 5 september 2006 vind een informatiebijeenkomst plaats over de nieuwe Wet Maatschappelijke Ondersteuning. De avond is in Meerlo in 't Brugeind en. begint om 20.00 uur. Een medewerker van Het Huis van de Zorg legt de nieuwe wet uit. Tevens worden de consequenties besproken voor bijvoorbeeld mantelzorgers en vrijwilligers. De nieuwe wet gaat in op 1 januari 2007. De avond is toegankelijk voor ZijActiefleden en leden van KVG-Limburg. Opgeven voor 28 augustus as bij de afdelingssecretaresse. Het exacte programma van de avond is vanaf 22 augustus te vinden op de website: www.ziiactieflimburu.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4