1 [Autobedrijf Gommjms^&jdeJ/VitClubkampioen^ Binnen enkele dagen gaan de clubkampioenschappen van start. Vanaf vrijdag is het wedstrijdschema te zien op www.vsselstevn.com/tvv en hangt het bij de banen. Op de finaledag (3 september) zullen we te weten komen wie de clubkampioenen worden van 2006. Zin om de komende weken eens naar een mooie wedstrijd te komen kijken? Van harte welkom! Kantinedienst 19 augustus Carla Bouwman Frans vd Kerkhof Miek de Wit 20 augustus Jeroen van Lier Jan Litjens Hans Wilmsen Wim Bouten 21 augustus Sandra Claessens 22 augustus Jules Loenen 23 augustus Jeroen Konings 24 augustus Wim Lemmens 25 augustus Sander Lerssen Kantine poetsen 23 augustus Willy van Dijck Riek Heidens Ysselsteyn Cor Paint Verf en Wand Ouder/Kind toernooi Op zondag, 13 augustus, werd het traditionele Ouder/Kind toernooi gespeeld. Met prachtig weer, leuke poules en spannende wedstrijden werd het een gezellige dag. Vader, moeder, oom, tante en zelfs opa en oma waren op de banen te vinden, leder werd getrakteerd op een lekker stuk gebak en na afloop kregen alle kinderen een leuke attentie. Alles bij elkaar een dag om met een heerlijk gevoel op terug te kijken. Gezelligheid stond deze middag op nummer 1maar natuurlijk willen we even de winnaars noemen: Poule A Jolijn Spreeuwenberg Ria Poule B Maud van Meijel Frank Poule C Bas Spreeuwenberg Wiel Poule D Mark Glazkov Mustafa Allemaal van harte proficiat Op www.ysselsteyncom/tvv staan een aantal leuke foto's. Vista accountants geef je nu op Zomertoernooi 2006 Zondag 27 augustus spelen we het gezellige Zomer Toernooi in Merselo en Oirlo-Castenray. Je kunt je opgeven met partner door onderstaand strookje vóór zondag 20 augustus 18.00 uur bij Marcel, Grauwveen 9 in de brievenbus te doen. Voor vragen kun je altijd bij Marcel terecht, tel. 541929. Let op: dit toernooi wordt dus NIET in Ysselsteyn gespeeld. Het is de bedoeling datje zelf het vervoer regelt. Groep A mini's 7-8-9-10 jaar Groep B beginners 9-10 jaar Groep C 11-12 jaar Groep D 13-14 jaar Groep E 15-16 jaar Groep F 17-18 jaar Wij: jaar) en(....jaar) doen samen mee aan het zomertoernooi. Wij horen bij groep A/B/C/D/E/F (omcirkelen wat van toepassing is). Natuurlijk horen we nog van de organisatie hoe laat we moeten spelen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11