Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg44, nr. 32 11 augustus 2006 an de parochie: Johannes 6 41-51 Omdat Jezus gezegd had: Ik ben het brood dat uit de hemel is neergedaald.' waren de Joden gaan morren. 'Dit is toch Jezus, de zoon van Jozef?' zeiden ze. 'En zijn vader en moeder zijn hier toch bekend? Hoe kan Hij dan beweren: "Ik ben uit de hemel neergedaald?' Jezus gaf hun ten antwoord: 'Houd op met dat gemor! Niemand kan naar Mij toe komen tenzij de Vader, die Mij gezonden heeft, hem naar Mij toe haalt - en Ik laat hem op de laatste dag opstaan. Er staat geschreven bij de Profeten: En allen zullen onderricht ontvangen van God. Wie naar de Vader heeft geluisterd en bij Hem in de leer is' geweest, komt naar Mij toe. Niet dat iemand de Vader ooit gezien heeft: alleen Hij die van God komt, heeft de Vader gezien. Waarachtig, Ik verzeker u: wie gelooft, bezit eeuwig leven. Ik ben het brood om van te leven. Uw voorouders hebben in de woestijn het manna gegeten, en toch zijn ze gestorven. Zo is het niet met het brood dat uit de hemel neerdaalt: wie daarvan eet zal niet sterven. Ik ben het levende brood, dat uit de hemel is neergedaald. Als men van dat brood eet, zal men leven in eeuwigheid. En het brood dat Ik zal geven, is mijn 'ees, voor het leven van de wereld.' Zat. 12 aug. 19.15 u. Di. 15 aug. 19.00 u. Misintenties van 12 augustus t/m 18 augustus Uit dankbaarheid voor een 80sle verjaardag, voor Mia Philipsen - Nijssen; jaardienst voor de overleden familie Philipsen - Groetelaars; Piet Arts; Marlidi Bastiaansen; Familie Mulders - Maessen; Jac Vergeldt Gerardus v.d.Munckhof en echtgenote; Jaardienst voor Pieter Verheijen en Maria Litjens Misdienaars: Za. 19.15 u. Mike en Erwin Di. 19.00 u. Niels en Ron Op 24 augustus wordt er voor de ouders van de dopelingen van de maanden september en oktober om 20.00 uur de doopvoorbereidingen gehouden in de Multifunctionele ruimte van onze kerk. Voor de ouders die hun kind al hebben laten dopen, maar niet in de gelegenheid zijn geweest zo 'n bijeenkomst bij te wonen, zijn dan natuurlijk ook van harte welkom. est ZkTZ,.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1