Zaterdag 12 augustus en zondag 13 augustus a.s. Menwedstrijd te Ysselsteyn (Lb). Voor de 18e keer een Menwedstrijd in samenwerking met de Noord-Limburgse aanspanning voor enkel, tweespan en vierspannen paarden en pony's. Kampioenschappen Zuid Nederland K.N.H.S. voor de klassen 1-2-3. Totaal 85 startende deelnemers, zowel recreanten als wedstrijdrijders. Er doen een 12-tal vierspannen mee. Deelnemers uit geheel zuid Nederland, alsmede plaatselijke favorieten. Deze wedstrijd zal worden verreden in de mooie bosrijke omgeving van Ysselsteyn; alle hindernissen liggen op het hoofdterrein, alsmede de dressuur en vaardigheid. Ook is opgenomen een spectaculaire waterhindernis. Het secretariaat, Start, Finish, veterinair, parkeer- en inspanterrein ligt allemaal op hoek Rouwkuilenweg - Pottevenweg. De wegwijzerborden op de Middenpeelweg verwijzen u naar het hoofdterrein. Op zaterdag 12 augustus: Dressuur vaardigheidwedstrijd van 9.00 - 16.00 uur op het terrein hoek Rouwkuilenweg - Pottevenweg. Op zondag 13 augustus: De marathon. De eerste start is om 8.30 uur. Voor het wegparcours van ongeveer 10 kilometer maken de menners gebruik van de openbare weg als verkeersdeelnemer. Dit jaar gaan we midden door het dorp en kunt u de gehele dag genieten van zeer veel verschillende aanspanningen enkel, tweespan, vierspannen paarden en pony's. De route wegparcours: Pottevenweg, Ringweg, Pater Tulpstraat, Lovinckplein, Kerkweg, Ringweg, Zeilbergseweg, Vriendelijk verzoeken we u deze dag in de bebouwde kom niet op de rijbaan te parkeren! via zandweg naar Timmermannsweg, door de bossen via een gedeelte van de ruiterroute, Puttenweg oversteken, Steegse Peelweg, Rouwkuilenweg en Pottevenweg. Mocht het wat overlast verzorgen, dan onze excuses hiervoor. We zullen de route narijden ter inspectie. Midden tussen de hindernissen op het terrein hoek Rouwkuilenweg - Pottevenweg is de consumptietent met zicht op alle hindernissen geplaatst, waar u kunt genieten van een drankje en/of hapje. Tussen 11.00 en 16.00 uur is een ideale tijd om een wandeling te maken en te genieten van een veelzijdig en afwisselend onderdeel van de aangespannen paardensport, zowel aan de Rouwkuilenweg als in de bossen aan de Paardekopweg. Recreatie Menners Ysselsteyn e.o.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6