BU Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg44, nr. 24 16 juni 2006 \'0 Van de parochie: Marcus 14,12-16+22-26 Op de eerste dag van het feest van de ongedesemde broden, wanneer men het paaslam slachtte, zeiden zijn leerlingen tegen Hem: 'Waar wilt U dat wij voorbereidingen gaan treffen voor het paasmaal?' Daarop stuurde Hij twee van zijn leerlingen eropuit met de opdracht: 'Ga naar de stad. Daar zal jullie iemand tegemoet komen die een kruik water draagt. Volg hem, en zeg waar hij binnengaat tegen de heer des huizes: "De meester laat vragen: Waar is de kamer waar Ik met mijn leerlingen het paasmaal kan houden? Hij zal jullie een ruime bovenzaal wijzen, die ingericht is en op orde gebracht. Maak het daar voor ons klaar.De leerlingen gingen weg en kwamen in de stad. Ze troffen het aan zoals Hij hun gezegd had, en ze maakten het paasmaal klaar. Tijdens de maaltijd nam Hij een brood, sprak de zegenbede uit, brak het brood, gaf het hun en zei: 'Neem het, dit is mijn lichaam.' Ook nam Hij een beker, sprak het dankgebed uit en gaf hun die beker; ze dronken er allen uit. En Hij zei hun: 'Dit is mijn bloed van het verbond, dat voor velen wordt vergoten. Ik verzeker jullie, Ik zal niet meer drinken van de vrucht van de wijnstok tot de dag waarop Ik de nieuwe oogst zal drinken in het koninkrijk van God.Na het zingen van de psalmen gingen ze de stad uit, naar de Olijfberg. Zat. 17 juni 19.15 u. Di. 20 juni 19.00 u. Intenties van 17 juni t/m 23 juni 2006: (Ouderenkoor) Sacramentsdag Kinderwoorddienst groep 5 t/m 8 Ouders Slangen - van Montfort en overleden familie; Harrie Rongen en overleden familie; Nelly Kleuskens - van de Ven; Agnes Philipsen - van der Sterren vanwege haar verjaardag; Ouders Wismans - van Vegchel en overleden familie; voor alle vaders Wim Swinkeis namens de familie Bennenbroek); Piet Cox; Wim Jansen vanwege zijn verjaardag en voor zoon Pieter Misdienaars: Za. 19.15 u. StefenJelle Di. 19.00 u. Janneke en Kevin a.s. Zaterdag is er een kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8. Natuurlijk zijn alle kinderen van welke leeftijd dan ook, van harte welkom in onze kerk. Op donderdag 22 juni is om 20.00 uur in de multifunctionele ruimte van onze kerk het doopvoorbereidingsgesprek voor de ouders van de dopelingen in de maanden juli en augustus. Brood hier gedeeld om te leven, voedsel om verder te gaan, teken van liefde, gegeven in ons bestaan, om in Gods naam de weg van Jezus te gaan. rsi

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1