Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 22 2 juni 2006 Intenties van 3 juni t/m 9 juni 2006: Van de parochie: Johannes 20,19-23 Op de avond van die eerste dag van de weck waren de leerlingen bij elkaar. Hoewel de deur op slot was uit vrees voor de Joden, kwam Jezus. Ineens stond Hij in hun midden en zei: 'Vrede!Na deze groet toonde Hij hun zijn handen en zijn zijde. Vreugde vervulde de leerlingen toen ze de Heer zagen. 'Vrede', zei Jezus nogmaals. 'Zoals dc Vader Mij gezonden heeft, zo zend Ik jullie.' Na deze woorden ademde Hij over hen. 'Ontvang de heilige Geest', zei Hij. 'Als jullie iemand zijn zonden vergeven, dan zijn ze ook vergeven; als jullie ze niet vergeven, dan blijven ze behouden.' Zat. 3 juni 19.15 u. (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de communicantjes Ouders Pouwels - Voesten en overleden familie; Coba Pouwels - Muijsers en overleden familie; An en Jeu van de Ven - Winnen; Nelly Kleuskens - van de Ven; Jaardienst Geert en Nellie Deters Zon. 4 juni 9.30 u. (Vivace) HOOGFEEST VAN PINKSTEREN Voor het welzijn van onze parochie Di. 6 juni 19.00 u. Ouders van Well - Thoonen en overleden familie Misdienaars: Za. 19.15 u. Stef en Jell Zo. 9.30 u. Janneke en Niels Di. 19.00 u. Mike en Kevin A.S. zaterdag is het weer Kinderwoorddienst, deze keer voor de communicantjes, dus voor groep 4. Dan willen we met jullie samen terug blikken op die grote dag van 17 april j.1. Natuurlijk zijn ook alle andere kinderen van harte welkom in de kerk. Zondagmiddag lste Pinksterdag wordt om 13.30 uur in onze kerk gedoopt: Sophie van Dijck van Grauwveen 15. Op donderdag 22 juni is om 20.00 uur in de multifunctionele ruimte van onze kerk het doopvoorbereidingsgsprek voor de ouders van de dopelingen in de maanden juli en augustus.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1