Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: Opendag "De smid" Vorige week donderdag 18 mei is het Appartementencomplex "DE SMID" officieel geopend. Vanwege de bijzondere band met deze locatie heeft de Fam Keijsers en het bedrijf Keijsers-Manders een kunstwerk aangeboden aan de dorpsgemeenschap als blijvende herinnering. Op veler verzoek zal het Appartementencomplex op zondag 28 mei tussen 11.00 uur en 16.00 uur opengesteld worden voor het publiek. U kunt de fraaie architectuur van het gebouw, het kunstwerk in de hal en indeling Appartementencomplex bewonderen, met er omheen een sfeervolle aangelegde tuin; tevens zal er een koopwoning opengesteld zijn. Extra avondopenstelling gemeentehuis op afspraak Vanaf 11 mei tot en met 29 juni 2006*) is het gemeentehuis in Venray op donderdagavond open van 16.00 tot 20.00 uur voor het aanvragen en/of ophalen van reisdocumenten en rijbewijzen. met uitzondering van 25 mei. Dorpsraad Ysselsteyn Muziekvereniging de Peelklank Anierloterij In de periode van 14 mei tot 11 juni komen jeugdleden van onze vereniging bij u aan de deur voor de verkoop van Anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur- en natuurbehoud in Limburg. Ook onze vereniging heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen uit dit fonds. Wij bevelen deze loten dan ook van harte aan. Vrijkaarten concert Marinierskapel Onze vereniging heeft een aantal vrijkaaiten ontvangen voor een galaconcert van de Marinierskapel op vrijdag 16 juni in Meijel. Leden die hiervoor belangstelling hebben kunnen dit doorgeven van Jacqueline van Asten tel. 541849. Bestuursvergadering A.s. maandag 29 mei is er om 22.00 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Programma ieugdfanfare 26 mei geen repetitie 16 juni geen repetitie 29 mei gezamenlijke repetitie met grote 17 juni podiumconcert Ysselsteyn fanfare van 18.45 tot 20.15 uur 23 juni repetitie 9 juni repetitie - 25 juni :kermisconcert Merselo 12 juni gezamenlijke repetitie met grote fanfare Bedevaart naar Kevelaar De weersomstandigheden waren maandagmorgen dan dien aard, dat besloten werd alle bedevaartsgangers per auto naar Kevelaar te laten gaan. Daar was om half twaalfde H.Mis in de basiliek. Onze speciale dank gaat uit naar de celebrant: Pater de Boer. De wanne maaltijd in het Priesterhaus voor de 83 personen uit Ysselsteyn. Merselo(zij waren wel op de fiets!) en Vredepeei was weer goed verzorgd en na het zingen van "De Pionier.kon ieder zijns weegs gaan. Een datum voor het volgend jaar hebben we nog niet kunnen vastleggen, maar zodra die afgesproken is maken we dat bekend in het Y.N.B. Zonnebloemafd. 'de Peelbloem'. Op woensdag 31 mei is er om 14.30u. een Maria-lof in Oostrum, waarin pater de Boer uit Ysselsteyn zal voorgaan. De dames van 'Vivace' uit zullen met ons samen de zang verzorgen. Iedereen is natuurlijk welkom.Hoe meer zielen, hoe meer vreugd! »«•-«»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2