ivan Soest fysiotherapie en fitnessmix-clubkampioenschappen Van 20 juni t/m 1 juli worden de jaarlijkse mix - clubkampioenschappen gespeeld, l.v.m, de kermis worden de finales op zaterdag 1 juli gespeeld. De opgave is geopend v.a. maandag 29-5 en sluit op zondag 11-6 om 24 uur. Je kunt inschrijven via onze internetsite www.vsselstevn.com/tvv of door invullen van het inschrijfformulier dat vanaf 29 mei in het clubgebouw zal zijn. De indeling en het schema is afhankelijk van het aantal inschrijvingen en de sterkte van de dubbels. Als verhindering mogen er maximaal 2 avonden per week en een weekenddag opgegeven worden. Zaterdag 1 juli, op de finaledag dient men de hele dag beschikbaar te zijn, Uiteraard hopen wij dat wij veel inschrijvingen mogen ontvangen om vele en spannende wedstrijden te zien. Voor vragen kan je bellen met: Kalle Voigt 0478-545008 na Pinksteren JUNIOREN Bal- en slagvaardigheidlessen op maandag BELANGRIJK De voetbaltrainingen zijn afgelopen, dus vanaf nu staan alle groepen op dezelfde avond ingedeeld. Kristel gaat dit weekend naar Roland Garos, een heel belangrijk tennistoernooi in Parijs. Wel jammer voor ons, maar ze maakt er elk jaar allerlei leuke dingen mee die ze zeker aan jullie zal vertellen. Op maandag 29 mei kan ze dus géén les geven.Ook Paul en Kalle zijn verhinderd, dus jammer genoeg moeten we deze maandag overslaan. Op maandag 5 juni (2° Pinksterdag) is er natuurlijk geen les en op maandag 12 juni zijn de banen bezet ivm het Open Dorpen Toernooi. Ook die dag zal er géén les worden gegeven. Natuurlijk vinden we het niet leuk om 3 weken niets voor jullie te kunnen doen. Daarom geven Kalle en Paul voor één keer samen op dinsdag 6 juni les. Let goed op: om ook kinderen die nog andere verplichtingen hebben tegemoet te komen, is er vanaf nu een nieuwe indeling gemaakt. Dinsdag 6 juni - Maandag 19 juni - Maandag 26 juni 17.45 uur 18.15 uur 18.45 uur 19.15 uur Niels Claessens Tessa Bergsma Miriam Arts Kevin Cox Sjoerd v Lipzig Joey Cox Jens Hendrix Wesley Cox Iris Scheepens Willem Janssen Miiou van Meijel Luuk van Dijck Jolijn Spreeuwenberg Mike Michiels Ron Peters Maud van Dijck Ruben Strijbos Luc Peters Renske Peeters Stef van Dijck Sanne Strijbos Thom de Wit Jaccoline Zegers Youri van Dijck Roy Swinkels Marjolein Zegers Rik Swinkels Rick Tielen Dinsdagcompetitie Hoi jongens, er moeten nog 2 partijen gespeeld worden en dan zal bekend zijn wie de winnaar is van jullie onderlinge dinsdagcompetitie! Hieronder staat de indeling voor de komende weken: Baan Boerenbond Baan Bakkerij v Gassei Baan Dirks Schilderwerk 18.00 uur Bart - Jeroen Stan - Joris Mark - Teun 18.45 uur Luuk - Willem Stef - Jeffrey Dinsdag 6 juni Aanwezig Elly de Wit (0493-526117) Baan Boerenbond Baan Bakkerij v Gassei Baan Dirks Schilderwerk 18.00 uur Luuk - Joris Mark - Willem Slagvaardigheid 18.45 uur Teun -Stef Jeroen - Stan 11 19.00 uur Bart - Jeffrey Maandagcompetitie Hoi jongens en meisjes, we hebben er weer een ronde op zitten! Er werden weer mooie wedstrijden gespeeld en alles verliep prima. In de maand juni kunnen we géén competitie spelen. LET OP: Maandag 5 juni is het 2e Pinksterdag, Maandag 12 juni zijn de banen bezet voor het Open Dorpen Toernooi. Ook die dag spelen we dus géén competitie. In de weken die daarop volgen (van 19 juni t/m 1 juli) zijn de jeugdclubkampioenschappen, (ledereen krijgt hierover nog bericht) Daarom spelen we op maandag 29 mei enkele dubbelpartijen. Leuk om ook eens te proberen en zeker voor iedereen leerzaam. We zuilen jullie dan goed begeleiden, zodat ook de puntentelling goed wordt geleerd bij dubbelen. Hieronder zien jullie de indeling: Maandag 29 mei aanwezig Marcel (541929) en Irene (541244) Invaller voor deze wedstrijden is Roei van Lipzig Baan Boerenbond Baan Bakkerij v Gassei 17.00 uur Lotte - Niels Maud - Mark Mandy - Guusje Jorieke - Millanie 17.45 uur Michiel - Steffie Shugufa - Maria Laura G - Anke Stef - Marit 18.30 uur Shkula - Laura v L Anouk - Roei Nog even voor alle duidelijkheid: Na de grote vakan ie beginnen we gewoon weer met een nieuwe ronde. u \/nnr die inHolinn i*inrrlf "-.-ati ii irliiU .iu

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11