AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 24 mei is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. MARIA-viering. Dinsdag 23 mei is er 14.30 uur Mariaviering voor alle Senioren te Oostrum. OUDERENKOOR. Het koor heeft maandag a.s. geen repetitie i.v.m. de bedevaart naar Kevelaer. Zaterdag 27 mei luistert het koor de H. Mis op. Voor de leden wordt de volgende week medegedeeld wat gezongen zal worden. BILJARTEN. FEDERATIE-competitie. Einduitslag seizoen 2005-2006 PRIJSUITREIKING. Woensdag 7 juni is in de Smelehof de prijsuitreiking van het seizoen 2005-2006. Alle belangstellenden ontvangen enkele consumptiebonnen, koffie/thee en vlaai. Verder is er een tombola en speelt het Heidetrio. Belangstellenden kunnen zich met of zonder partner opgeven door onderstaand strookje te deponeren in de brievenbus bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 voor dinsdag 23 mei a.s. NAAM: ADRES: geeft zich met/zonder* partner op voor de prijsuitreiking op woensdag 7 juni *doorhalen wat niet van toepassing is ^IP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 spreuk van de Week: "We bloeien open in de vreugde, maar we groeien in het lijden". Muziekvereniging de Peelklank Anjerloterij In de periode van 14 mei tot 11 juni komen jeugdleden van onze vereniging bij u aan de deur voor de verkoop van Anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur- en natuurbehoud in Limburg. Ook onze vereniging heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen ui' dit fonds. Wij bevelen deze loten dan ook van harte aan. Vrijkaarten concert Marinierskapel Onze vereniging heeft een aantal vrijkaarten ontvangen voor een galaconcert van de Marinierskapel op vrijdag 16 juni in Meijel. Leden die hiervoor belangstelling hebben kunnen dit doorgeven aan Jacqueline van Asten iel. 541849 of via e-mail: iacquelinevanasten@wanadoo.nl. Concert ieugdfanfare A.s. zondag 21 mei geeft de jeugdfanfare ter afsluiting van het repetitieweekend een concert in de Blokhut var Jong Nederland aan de Kempweg 162 in Venray. Aanvang van het concert 11.30 uur. Komen jullie ooi luisteren? Uitwisselingsconcert fanfare Ons Genoegen Oirlo en muziekvereniging de Peelklank Ysselsteyn Vandaag, vrijdag 19 mei, geven fanfare Ons Genoegen uit Oirlo o.l.v. dirigent Geert Jacobs en fanfare de Peelklank uit Ysselsteyn o.l.v. dirigent Antoine van Buggenum een concert in gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang van dit concert 19.30 uur. Wij nodigen u van harte uit om dit concert bij te wonen. Graag tot ziens in de Smelehof! rOJTIITP ""S."*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9