Ysselsteyns Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 20 19 mei 2006 De liefde die God is, heeft zich onder ons geopenbaard, doordat Hij zijn enige Zoon in de wereld gezonden heeft, om ons het leven te brengen. Van de parochie: Johannes 15, 9-17 Jezus zegt: "Met de liefde die de Vader Mij heeft toegedragen, heb Ik jullie liefgehad. Blijf in die liefde met Mij verbonden. Als je mijn opdracht ter harte neemt, zul je in liefde met Mij verbonden blijven, zoals ook Ik de opdracht van mijn Vader ter harte heb genomen en met Hem in liefde verbonden blijf. Dit alles heb Ik jullie gezegd om jullie deelgenoot tc maken van mijn eigen vreugde, en zo jullie vreugde volkomen te maken. Dit is mijn opdracht: dat jullie elkaar liefhebben met de liefde die Ik jullie heb toegedragen. De grootste liefde die iemand zijn vrienden kan betonen, bestaat hierin dat hij zijn leven voor hen geeft. Mijn vrienden zijn-jullie, maar dan moeten jullie ook doen wat Ik jullie opdraag. Voor Mij zijn jullie geen dienstknechten meer: een knecht heeft geen begrip van wat zijn meester doet. Vrienden noem Ik jullie, omdat Ik alles wat Ik van de Vader heb vernomen, aan jullie heb meegedeeld. Niet jullie hebben Mij uitgekozen; nee, Ik heb jullie uitgekozen en Ik heb jullie de taak gegeven eropuit te gaan en vrucht te dragen, vruchten die blijvend zijn. Watje de Vader ook vraagt in mijn naam, Hij zal het je geven. Dit draag Ik jullie op: dat je elkaar lief hebt Intenties van 20 mei t/m 26 mei 2006: Meimaand, Mariamaand Zat. 20 mei 11.00 u. Huwelijkssluiting tussen Servé Keijsers en Trudy van der Haghen 19.15 u. (Vivace) Ben Linders en Nel Winnen; Jaardienst Raymond van Asten; Marcel van Dierendonck namens de buurt Zeswekendienst Nelly Kleuskens-van de Ven Di. 23 mei 19.00 u. t.i.v. Moeder Maria Wo. 24 mei 19.15 u. (Vivace) Viering van Hemelvaart Voor het welzijn van onze parochie Misdienaars: Za. 11.00 u. Kevin en Janneke 19.15 u. Niels, Stef en Ron Di. 19.00 u. Mike en Kevin Wo. 19.15 u. Jelle en Erwin

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1