JfL* YSSELSTEYN Zondag 4 Juni, Stratentoernooi 2006 Zondag 4 Juni organiseert S V Ysselsteyn het afsluitend toernooi voor de zomerstop, het stratentoernooi Deze straatgroepen zullen dit jaar strijden om de zeer gewilde nieuwe trofeeën. Dit wordt weer gedaan door het. tegen elkaar op te nemen in de vorm van sport en spel, namelijk: Korfbal, Voetbal, Boogschieten en Jeu de Boules. Wij hopen er weer samen met jullie een mooie dag van te maken Dit jaar ook extra aandacht voor de kinderen Indeling Straatgroepen: Nr. Naam Straatgroep Contactpersoon 1 De Bondgenoten Heidsepeelweg; Peter Janssenweg; Buntweg; Kerkweg; Zeilbergseweg; Ringweg West (van Heidsepeelweg tot TimmermannsweatEN De Smid Frank Koonings 541439 2 Epicentrum Patertulpstraat; Litsenbergweg; Vijverhof; Diilingstraat; Pioniersstraat; Kievitsweg Ben van Osch 06-23969696 3 De Zwarte Plak Veenmos; Moerslag; Kienhout: Grauwveen Robin Pouwels 541675 4 De Rouwkoeten Ysselsteynseweg; Gezellenbaan; Rouwkuilenweg; Steegse Rene van de Pas Peelweg; Pottevenweg; Ringweg Oost (van Ysselsteynsewea tot Timmermannsweg) 541696 5 Ver Geschupt Dopheide Edward van Dongen 06-51938518 6 Bakerstreet Timmermannsweg; Immenhof Geert Versteegen 541805 7 Mekkeluk Zat Moostdijk; Paardekopweg;Peelken; Ontginningsweg; Puttenwecj Ad Romme Elly Romme 541490 541814 8 De Rotonde Meerseisepeel; Kempkesberg; Deurneseweg; Ossendijk; Past.Jacobspeef; Peelweg; Jan Poelsweg; v Montfortstraat; v Beurdenweg; Lovinckplein Ronnie Peeters 06-52606393 De Poulewedstrijden beginnen om 11.00 uur en zullen om 15,30 uur afgelopen zijn waarna nog de finales volgen. Om 17.00 uur is het toernooi afgelopen, daarna volgt de prijsuitreiking in de kantine. Dus meld ie aan bij de contactpersoon van ie straat V. Wij wensen iedereen een gezellige en sportieve dag toe. Bestuur SV Ysselsteyn, organisatie stratentoernooi Marcel Arts 545116 T/T 11? CI I IR 22 Fietsers zijn op deze prachtige fietsdag om 9 uur present. Omdat de NS de aangepast. Daarom wordt er eerst een lusje naar het noorden gemaakt via Overloon en Stevensbeek en via de Langstraat onder Vierlingsbeek naar Holthees. Het langgerekte peloton volgt verder pal tegen de felle ozo-wind de Maas naar Geijsteren en Wanssum, om dan naar Blitterswijk te rijden. Met een landschappelijk mooi ommetje via Tante Jet en langs de champignonmest van Theeuwen komen we weer op de doorgaande weg. Via de LF3 route door het buitengebied van Broekhuizen belanden we in de binnenstad van Lottum, waarna in Grubbenvorst ook door ons geen "Witte Dame" bij het Gebroken Slot wordt gezien. Bij de ZON veiling krijgen we dan eindelijk de wind mee en naar Sevenum wordt dan ook hard gefietst. Zo hard dat de aanwijzingen voor de afslagen erg laat worden gegeven en dit komt de veiligheid zeker niet ten goede !De kilometers worden gemaakt via Toverland en Zuringspeel, waar we de wind nog even flink op kop krijgen. Over de Lorbaan wordt met de wind op rug met hoge snelheid koers gezet naar het zonovergoten terras bij de Herberg. De eindspurt wordt ditmaal gewonnen door Hans, maar is mede mogelijk gemaakt door Patrick, aldus de discussie. Op het tellertje staan 93 km. ,uu,<uum Maas-spoorlijn een grote beurt geeft wordt de geplande route op de GPS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8