Ysselsteyms Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 19 12 mei 2006 Het woord van God bewaar je niet in de boekenkastmaar in je hart. Van de parochie: Johannes 15,1-8 Ik ben de ware wijnstok en mijn Vader is de wijngaardenier. Als een van mijn ranken geen vrucht draagt, snoeit Hij die weg. En als een rank wel vrucht draagt, snoeit Hij die bij, zodat ze gezuiverd wordt en nog rijkelijker vrucht draagt, Jullie zijn al gezuiverd door het woord dat Ik jullie verkondigd heb. Laten we met elkaar verbonden blijven, jullie en Ik, want zoals een rank geen vrucht kan dragen uit eigen kracht, maar alleen als ze verbonden blijft met de wijnstok, zo kunnen ook jullie geen vracht dragen als je niet met Mij verbonden blijft. Ik ben de wijnstok en jullie zijn de ranken. Alleen wie met Mij verbonden blijft - zoals Ik met hem - draagt rijkelijk vrucht, want los van Mij kunnen jullie niets. Wie niet met Mij verbonden blijft, wordt weggegooid als een wijnrank: ze verdorren, men haalt ze bijeen en gooit ze in het vuur, waar ze verbranden. Als jullie met Mij verbonden blijven en mijn woorden in jullie blijven, vraag dan watje wilt, en het valt je ten deel. Mijn Vader wordt verheerlijkt wanneer jullie rijkelijk vrucht dragen en jullie je mijn leerlingen betonen. intenties van 13 mei t/m 19 mei 2006: Meimaand, Mariamaand Zat. 13 mei 19.15 u. (Eige Wijsjes) Moederdagvieriag Voor alle moeders; Ouders Lemmens-Verstraaten; Coba Jenneskens-Poels; Voor de levenden en overleden familie Mulders-Maessen; Overleden familie Coenen-Spreeuwenberg en hun zonen Jan en Piet; Jan Jaspers i.v.m. zijn verjaardag; Jan Vogels vanwege de trouwdag; Overleden ouders van Asten-Winnen Ma. 15 mei 15.00 u. 50 jarig huwelijk van Osch - Clephas Di. 9 mei 19.00 u. Giel Trommelen en overleden familie; Overleden familie Philipsen- Peters Misdienaars: Za. 19.15 u. Janneke en Erwin Jelle, Di. 19.00 u. Kevin, Mike en Ron Ji'jO - t. 2. 4 f i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1