TO I J R CI I IR -Verslag van de Oranjetocht 2005 Hij het vertrek in Horst toch iets te weinig tourclub Ysselsteyners aan de start. Als we vertrekken op het afgesproken tijdstip van 8.45 uur zijn er maar 6 mensen in ons clubkleding te spotten. We vertrekken in zuidelijk richting naar Grubbenvorst om hier de Maat per pontje over te steken. Niet lang daarna steken "wij" nu eens de grens over naar Duitsland. We rijden via smalle wegen zuidelijk naar Rieth en Herongen. Hierna met een ruime bocht om Nettetal het meest zuidelijke puntje van deze tocht. Korte kiimmetjes volgen elkaar in rap tempo op. Na de pauze besluiten 2 van onze tot dan stoere jongens de kortere rit van 90 km te doen. Hierna gaat het tempo rap omhoog. We gaan kop over kop verder. We halen verschillende groepjes in die zich vervolgens weer bij ons aansluiten. Als we kilometer? verder omkijken is ons klein groepje al gegroeid tot een waar peloton. Alleen het k opwerk wil nog niet door iedereen gedeeld worden. Bij Arcen steken we weer de grens over om vervolgens via de toeristenweg naar Wellerlooi te gaan. De "koningtnnebrug" over het is per slot van rekening koninginnedag. In Meerlo heeft onze Thijs genoeg van het Pattexen van de groep achter ons. Via een geniaal plan weet hij achter het peloton te komen. Na het veryangen van zijn lekke band zijn we weer met z'n vieren. Na 120 km komen we alle vier redelijk gesloopt aan in Horst. Nu nog met het fietsje naar huis en ook deze tocht zit er weer op. HBS "Ons Genoegen" Gerard Koonings was de sterkste in de recurveklasse tijdens de veldwedstrijd in Tongeren. Hij schoot over 2 dagen 655 p. In de compoundklasse werd Cor Jansen 8e met 622 p. Johan v. Dongen schoot 1 dag en behaalde 350 p. Zondag a.s. is de veldwedstrijd te Tienray. Collecte Ned Hartstichting. De collecte voor de Ned. Hartstichting bracht dit jaar 474,40 op. Alle deelnemers hartelijk dank voor uw bijdrage. NIEUWE LEDEN GEZOCHT VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Volleybalclub sselsteyn is een recreatieve volleybalclub waar men zowel in competitieverband wedstrijden kan spelen als alleen trainen. Op dit moment hebben we twee dames teams en een heren team. De dames trainen op maandagavond van 20.30 tot 22.00 uur. In de periode van eind september tot eind april worden ongeveer 14 wedstrijden gespeeld op de trainingsavonden. De heren trainen op donderdag avond van 20.30 tot 22.00 uur. In de periode van eind september tot eind april worden op zondagochtend ongeveer 16 wedstrijden gespeeld. oor alle teams zfin we op zoek naar nieuwe leden. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Marian Swinkels 0493-312013 of Ivo Nagelkerke 0478-541897. V A'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7