TOURCLUB Zij Actief Ysselsteyn f 1 ACTIEF Kringbedevaart Dit jaar wordt de kringbedevaart op dinsdag 2 mei a.s. gehouden in de kerk van Afferden. De H, Mis begint om 19.30 uur. Het is daar altijd een indrukwekkend gebeuren en erg mooi om te zien. Zoo Pare Onze leden kunnen ook dit jaar weer kaarten bestellen voor het Zoo Pare in Overloon. De entreekaarten kosten dit jaar 5,75 p.p. Deze aanbieding geldt tot 30 mei. Peeldancers naar E.K. in België zaterdag en zondag 29 en 30 april Vertrek vrijdag 28 april om 17.30 uur bij Forest. Danstijden: Zaterdag 29 april: Zondag 30 april: Accommodatie: Kimberley Xhofleer Loes Poels Marleen Alders Dancing Stars - to PEELDANCERS 8.50 uur 17.00 uur 17.00 uur 10.45 uur "Expodroom" Kanaal Noord 1167 BN 3960 BREE. Supporters zijn van harte welkom. Vooral voor de nieuwkomers onder ons, is het een mooie gelegenheid om kermis te maken met de garde- en showdans sport. Wij wensen iedereen heel veel succes. Bestuur Peeldancers HBS "Ons Genoegen" Veldwedstrijd Breugel Bij de veldwedstrijd te Breugel behaalde Mart van Hoof een 4e plaats in de klasse Vet. recurce met 261 p. Cor Jansen werd 14e in de compoundklasse met 323 p. Zaterdag a.s. willen we de standplaats van de materiaalwagens beklinkeren. Leden hulp is welkom. PDV Ysselsteyn Dinsdag 2 mei africhtingsvlucht Haasrode. Inzetten maandagavond van 20.00-20.30 uur. Zondag 7 mei is de eerste prijsvlucht van dit seizoen wederom Haasorde. Inzetten zaterdag van 17.30-18.00 uur. p.jj.v Het wordt steeds lenteachtige, althans volgens de voorspellingen op radio en V2 tv. 17 Mannen en 1 vrouw stonden daar door aangelokt op deze toch wel frisse zondagochtend aan de start. Frans had nog een tocht naar Duitsland in het vat, of beter gezegd in z'n gps, zitten. We reden via Grubbenvorst, en het veer aldaar, en het buurtschap Shandelo Duitsland in. We koersten vervolgens met een grote boog om Walbeek noordwaarts richting Wemb om via Wellerlooi en de brug bij Wanssum weer terug naar Ysselsteyn te geraken. Vooral de "anlieger fref'wegen op het Duitse waren verrassend mooi. We reden over deze lichtglooiende wegen tussen de vele kassen en plantenkwekerijen welke daar liggen, Tevreden konden we, klokslag 12 uur, na 89 km aanschuiven voor de welverdiende drankjes op het terras in het inmiddels redelijke lentezonnetje. Tourclub Ysselsteyn heeft het plan opgevat om een poging te ondernemen wat meer leden aan het fietsen te krijgen. Het voorstel is om 9:00 uur met de normale groep te starten. De eerste helft wordt er met deze groep meegereden om vervolgens af te buigen en met een gereduceerd tempo terug te rijden. Bij voldoende interesse starten we met 60 km om dit vervolgens op te voeren naar 75 a 80 km. Het geplande gemiddelde +/- 28 km. Op deze manier is er misschien wat minder koudwatervrees om weer te beginnen. Graag reactie's op deze voorstellen naar Henk van Ass. VSSClSïtVN BBS YSSE LS.T E YN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5