Mededeling Dorpsraad: "Dodenherdenking 4 mei" Dorpsraad j AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel Vv5>V OUDERENKOOR. Het koor zingt zaterdag 2.9 april de H. Mis om 19.15 uur. De liederen voor de leden vanuit het eigen koor zijn: 57,30 en 75. OP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel542120 Spreuk van de Week: "Men moet leven om te kunnen liefhebben, maar men moet ook liefhebben om te kunnen leven". Ook dit jaar zullen we onze inwoners, die gevallen zijn tijdens en kort na de YSSClstGVIl Tweede Wereldoorlog en in het toenmalige Ned.lndië weer herdenken op 4 mei. Dit zal plaatsvinden in de kerk 19.00 uurin samenwerking met leerlingen van de basisschool. Na de herdenking zal er een kranslegging plaats vinden en de kinderen van de basisschool zullen een roos leggen bij ons monument van gevallenen. Wij willen al onze inwoners uitnodigen om samen met ons de slachtoffers in de kerk te herdenken. Dorpsraad Ysselsteyn Comité Herdenking 4 mei Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand mei: Bemadette Lemmens, Roel Linders, Cindy Mansvelders en Eric Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Concert fanfare in Gasthoes Horst A.s. zaterdag 29 april verzorgt de fanfare een concert in het Gasthoes te Horst. Aanvang 20.30 uur. Omdat wij voorafgaand aan het concert nog oefenen met zang en geluidsinstallatie verzoeken wij de leden om 18.30 uur aanwezig te zijn in het Gasthoes. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 18.00 uur. Als je zelf geen vervoer hebt, neem dan van tevoren even contact op met een van je collegamuzikanten. Wij nodigen u graag uit om dit concert, waaraan ook fanfare en drumband Melderslo deelnemen, bij te wonen. Serenades Op vrijdag 5 mei brengen we een serenade aan fanfarelid Tom Lemmens en Lonneke Keijsers vanwege hun huwelijk. Op zondag 7 mei brengen we om 14.00 uur een serenade aan fam. W. Bouwman vanwege 50-jarig huwelijk. Jeugdfanfare: Vrijdag 28 april: Disney concert in de Smelehof te Ysselsteyn. Wij verzoeken alle leden om 18.15 uur aanwezig te zijn. Zaterdag 29 april: Disney concert in 't Anker te Merselo. Wij vertrekken om 18.00 uur bij de Smelehof. Rijden Michelle Jacobs, Julia Claessens, Harm Tonnaer en Margriet Potten. Kleding voor beide avonden: spijkerbroek met een fel gekleurd shirt/t-shirt. Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Kledinqinzameünqsactie De vorige week gehouden kledinginzamelingsactie was weer een groot succes: er werd 3060 kg. kleding e.d. in gezameld. Wij danken u van harte voor uw medewerking. De volgende actie zal tijdig in het YNB aangekondigd worden. Verbouwing Fase 1 van de bouw is bijna afgerond. Na de meivakantie verhuizen de groepen 6 en 7 naar de nieuwbouw en wordt gestart met de renovatie van het bestaande gebouw. Op de site van de school - www.odaschool.nl - kunt u de vorderingen van de bouw volgen. Woorddienst b.q.v. dodenherdenking fSSLwSTey

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3