an 27 april t/m 06 mei Donderdagavondgroep. 18:30 Postbodespel (iedereen fiets meenemen) Vrijdagavondgrocp. 20:00 Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgroep 1 Donderdagavondgroep. 18:30 Vrijdagavondgroep. 19:30 AVT Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgroep2 Jera on Air: Mensen die willen helpen opbouwen met Jera on Air, meld je even aan bij Willem Claessens op het email adres td@iera70.nl of bel even naar 06-52654087 Helpende ouders Jera on Air: I.v.m. het indelen van het werkschema willen wij de helpende ouders vragen het formulier wat jullie gekregen hebben zo snel mogelijk in te leven bij Moniek Peters of Patrick Marcellis. Als er nog andere ouders zijn die zich geroepen voelen deze dag te helpen dan kunnen ze contact opnemen met ons. Dit kan via mail (bestuur@iera70.nl) of telefonisch 541505 0611112477 Jera on Air wordt mede mogelijk gemaakt door o.a.: CPD BV, Dagblad de Limburger, Hans van Bree Muziekinstrumenten, Sikes Champignons, Smits Champignons, Trompetter, Van den Munckhof, Loonbedrijf Ysselsteyn VOF, VOF Strijbos - Jenniskens Handel en Transport, Rabobank Venray Meerlo - Wanssum, Manders Industries BV, Hendrix Metselwerken, Uitgaanscentrum Zenith, Maessen Recycling BV, Bouw en Onderhoudsbedrijf H. Gooren, Drankhandel Winters Liessel BV, Houbensteyn BV, IDECO Energie Advies, Innovate Wet Wipes, JEKAL, Jeko Control. Inschrijven Jera -kamp 2006 Zoals de meeste van jullie wel zullen weten, gaan we elk jaar met de JERA een week op kamp. Dit betreft dan de kinderen van de donderdagavondgroep. Echter om mee op kamp te gaan hoefje geen lid te zijn van de "Donderdagavondgroep" en ook niet een regelmatige bezoeker. Je kunt gewoon mee als je maar in groep 6, 7 of 8 zit of voor het speciaal onderwijs soortgelijke groepen. Als het goed is hebben deze kinderen afgelopen week een inschrijfformulier mee naar huis gekregen. Het inschrijfformulier en eventueel het machtigingsformulier dienen voor vrijdag 12 mei ingeleverd te zijn bij René van de Pas (Ysselsteynseweg 97), dus niet afgeven aan de leiding op de DAG! Mocht u geen inschrijfformulier hebben ontvangen neem dan contact op met de hierboven genoemde persoon. (541696) We gaan dit jaar van zaterdag 8 t/m 15 juli op kamp in Sevenum in blokhut "Aan het pedje". We gaan er weer een super gezellige week van maken dus geef je op!!! Groetjes de leiding. Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. FIETSBEDEVAART NAAR KEVELAER. Voor de bedevaart naar Kevelaer op maandag 22 mei kan men zich opgeven bij Piet Arts, Litsenbergweg 28. Doe het verschuldigde bedrag in een envelop met Uw naam en adres; stop de envelop in de brievenbus naast de voordeur (dus liever niet in de groene); graag vóór maandag 15 mei Ue onkosten bedragen €12,00 voor degenen die met de auto gaan en 14,00 voor de fietsers. Inbegrepen zijn daarbij de lunch (soep en uitgebreide broodmaaltijd) in het Priesterhaus, en voor de fietsers: 2 x veemont over de Maas en 9 v k-nffïe nnderwen Programma Donderdag 27-apr. Vrijdag 28-apr. Zaterdag 29-apr. Donderdag 04-mei. Vrijdag 05-mei. Zaterdag 06-mei.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2