Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 17 28 april 2006 Van de parochie: Lucas: 24, 35-48 Toen vertelden zij wat er onderweg was gebeurd en hoe ze Hem hadden herkend bij het breken van het brood. Terwijl zij dit aan het vertellen waren, stond Hij opeens in hun midden. 'Vrede!zei Hij tegen hen. In hun opwinding en hun schrik dachten ze dat ze een geest zagen. 'Waarom zijn jullie zo in de war?' vroeg Hij. 'Waarom die twijfel in je hart? Bekijk mijn handen en mijn voeten maar, Ik ben het zelf. Betast Me en je zult het zien. Een geest heeft immers vlees noch been, zoals jullie zien dat Ik heb.' Nadat Hij dat gezegd had, liet Hij hun zijn handen en voeten zien. Omdat ze het van blijdschap nog niet konden geloven, en verbaasd waren, vroeg Hij hun: 'Hebben jullie hier iets te eten?' Ze gaven Hem een stukje gebakken vis. Hij nam het aan en at het op waar ze-bij waren. Hij zei: 'Dit is wat Ik jullie heb gezegd toen Ik nog bij jullie was: alles wat er in de Wet van Mozes en bij de Profeten en in de Psalmen over Mij geschreven staat, moet in vervulling gaan.' Toen opende Hij hun verstand om de Schriften te begrijpen. Hij zei: 'Er staat geschreven dat de Messias zou lijden en op de derde dag uit de doden zou opstaan, en dat in zijn naam de bekering zou worden verkondigd aan alle volken, tot vergeving van zonden. Jullie zullen hiervan getuigen, te beginnen in Jeruzalem. Intenties van 29 april t/m 5 mei 2006: MEIMAAND; MARIAMAAND Zat. 29 apr. 19.15 u. (Ouderenkoor) Truus Willems-Lemmen en jaardienst voor Va; Martien Couwenberg en overleden familie; Ouders Janssen-Keijsers; Uit dankbaarheid (M); voor een 40 jarig huwelijk; Ouders Janssen-Koppens; Lies Fleurkens-Houwen (namens de kaartclub); Overleden familie Philipsen-Peters Sef Wismans; Piet Arts; Mia Philipsen-Nijssen Wim Swinkels vanwege de trouwdag Dodenherdenking; Herdenkingsdienst in de kerk, waarna kranslegging bij het monument Huwelijksmis; Tom Lemmens en Lonneke Keijsers Misdienaars: Za. 19.15 u. Erwin en Janneke Di. 19.00 u. Mike, Ron en Kevin Vr. 13.00 u. Kevin en Niels Di. 2 mei 19.00 u. Do. 4 mei 19.00 u. Vr. 5 mei 13.00 u. Zondag worden er om 13.30 uur in onze kerk gedoopt: Sanne Kessels van Kaardebol 1 in Venray en Suus Smolders van de Kerkweg 3. De vastenaktie voor de straatkinderen in Nepal heeft in Ysselsteyn het mooie bedrag van 2.928f56 opgebracht. Allemaal hartstikke bedankt hiervoor - t ',U-V

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1