Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging 1e Heilige Communie Maandag 17 april a s. tijdens de mis om 09.30 uur zullen de leerlingen van groep 4 hun 1e H. Communie doen. De communicanten worden om 09.00 uur bij de basisschool verwacht. Om 09.15 uur trekken ze, begeleid door de fanfare en drumband naar de kerk. Bij goed weer rechtsaf via het Lovinckplein en via het middenpad van het plein naar de kerk; bij slecht weer de kruising over. Gereserveerde plaatsen: - Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste banken links én rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. - Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook banken links én rechts gereserveerd worden. Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. We willen u in het belang van de viering met klem vragen in de kerk geen foto- en/of video-opnames te maken, De communicanten hebben om begrijpelijke redenen dinsdagmorgen 18 april a.s. vrij. Voor alle duidelijkheid delen we u mede, dat de broertjes en zusjes van de communicanten (ook uit de kleuterbouw) gewoon school hebben. Wij vragen aanwonenden deze dag te vlaggen. Tenslotte wensen we iedereen natuurlijk een mooie, sfeervolle viering en een fijne dag toe. Blindenschool Tibet leder kwartaal verzorgt een groep een attentie voor de blindenschool in Tibet. De leerlingen uit de groep, die hier momenteel mee bezig zijn, hebben muziekinstrumentjes gemaakt en sturen dit binnenkort op. Het pakket zal wat groter uitvallen dan gebruikelijk is en derhalve ook duurder zijn wat betreft verzendkosten. Enkele leerlingen hebben op eigen initiatief hiervoor geld ingezameld bij de inwoners van Ysselsteyn. Deze actie was niet vooraf aangekondigd en heeft wat vragen opgeroepen, vandaar deze toelichting. Het ingezamelde geld wordt dus gebruikt voor verzendkosten naar Tibet. Kledinqinzamelinqsactie Op donderdag 20 april en vrijdag 21 april a.s. organiseert de oudervereniging weer een kledinginzamelingsactie. U treft hierbij verdere informatie aan. I.v.m. de verbouwing zal de inzamelplaats bij het lokaal van groep 6 zijn en door de pijlen aangegeven worden. Hierbij willen wij alle sponsoren en vrijwilligers bedanken, die door hun dUcJUiilflilMUtCOmito bijdrage en inzet de jeugdwielerronde van Ysselsteyn tot een succes WtWifWy -Jr hebben gemaakt. Zonder jullie hulp was het organiseren van deze YUmUimWW w.--- wedstrijd niet mogelijk geweest. Wij hopen het volgend jaar weer op eenieders medewerking, zodat deze wielerronde een jaarlijks terugkerend evenement in ons dorp kan worden. Ook willen de bewoners van het parcours en verdere toeschouwers bedanken voor hun enthousiasme deze dag. Nogmaals iedereen die deze dag tot een succes heeft gemaakt, hartelijk dank voor jullie inzet en begrip. P.D.V. Ysselsteyn p.d.v. Woensdag 19 april bijeenkomst in ons clublokaal, aanvang 20.00 uur. Men kan zich dan opgeven voor de spelmogelijk heden die de midfondclub en Fondclub de Zuiderkempen te bieden hebben. Ook kan dan het aantal derby's midfondclub opgegeven worden. Waarschijnlijk zal dan ook het nieuwe vliegprogramma bekend zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6