.r nen Zij Actief Ysselsteyn 'ACTIEF AF DELING YsselsïeynA redepeel NATIONAAL FONDS OUDERENHULP Op vrijdag 21 april bieden de vrijwil ligsters van de "Samen-Doendag" u ter verkoop mooie zegels en kaarten aan. De opbrengst komt altijd ten goede van de oudere medemens en jaarlijks worden er weer vee! mensen hiermee blij gemaakt. Ook wij hopen hier na de verbouwing van de "Smelehof' voor in aanmerking te komen. Wij dunken Bakkerij Van Gassel en Coop Seuren dat zij ons in de gelegenheid stellen om in hun winkelpand deze actie te voeren. Namens onze eigen Ysselsteynse ouderen en vele anderen bij voorbaat "Hartelijk Dank"! BILJARTEN koelanzia-toernooi. Dinsdag 18 april zullen de groepswinnaars strijden om een plaats in de finale. De halve finales beginnen om 13.30 uur. Na beide wedstrijden volgt dan de finale om de "Roelanzia-wisseltrofee", waarna prijsuitreiking. CIP-S amen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: Het gaal bij hel leven juist als bij een toneelstuk: het komt niet op de lengte aanmaar op het goede spel". 3 Sy Dinsdag 18 april is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Wilma Claessens zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Excursi e Mariapeel Op maandag 8 mei gaan we op excursie in de Mariapeel. Onder begeleiding van een gids maken we een wandeling tussen Griendtsveen en Helenaveen. Onderweg zal hij ons zoveel mogelijk vertellen over de flora en fauna van de Peel. We starten om 13.30 uur en de tocht duurt 214 uur. Het is interessant om te horen wat er nog groeit en leeft in de Peel. Wil je a?.n deze excursie deelnemen, dan kan men zich tot 27 april opgeven bij Toos Arts tel. 541544. Nordic Walking Dc derrionstratielesscr zijn geweest en misschien zijn er nu leden, die graag hun kennis willen uitbreiden en nog een cursus willen volgen. Dit kan op donderdagochtend 27 april, 4 mei, 11 mei en 18 mei van 10.45 uur tot 12.15 uur of in hei najaar op dinsdag 12 september, 19 september, 26 september en 3 oktober van 10.15 uur tot 11.45 uur. Voor de cursus april mei opgeven voor 25 april tussen 9.00 en 12.30 uur bij de praktijk tel. 0478-550156. Mocht je deze data niet kunnen dan is er nog altijd de mogelijkheid je aan te sluiten bij een andere groep. SYH Stichting Ysselsteyns Historie is sinds 5 jaar bezig met het vastleggen van de geschiedenis van ons dorp. Wij hielden ons o.a. bezig met het interviewen en het op videoband zetten van de verhalen van de oudste bewoners van ons dorp. Ook zijn we nog bezig met het opslaan van oude foto's op CD rom. Onze nieuwste activiteit wordt het vastleggen van de historie van alle huizen van Ysselsteyn tot 1950. Wij willen graag van u weten: Wie heeft er gewoond Wie woont er op dit moment Wilt u ons hierbij behulpzaam zijn bel of mail dan naar Sieb Nijssen tel.541571 e.mail s'eb.i iissen@waradoo.nl of Wim Arts tel. 541655 e.mail w.artsl@hetnet.nl ToneeiWMW— nieuw seizoen gestartü fDP^rCMnn Onlangs is Crescendo begonnen met de repetities van het LKCjV.CINUU nieuwe toneelseizoen. Aan het eind van dit jaar zullen de spelers voor u de moorddadige klucht "Wat doen we met tante? opvoeren. Onder de bezielende leiding van de nieuwe regisseur Henk Deters zijn 9 acteurs enthousiast van start gegaan. Dit jaar in de cast geen debutanten maar wel een mooie mix van een aantal "nieuwere' spelers en een aantal "terug-van-weggeweest" acteurs. Binnenkort hopen we de definitieve uitvoeringsdata bekend te maken. LEDENVERGADERING Voor de leden van Crescendo vindt op 24 april de jaarvergadering plaats. Alle leden zijn vanaf 20:0C uur van harte welkom bij de Smelehof. Uitnodiging met agenda volgt. KBO L.Mibiirs

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5