AFDELING Ysselsteyn/Vredcpeel KBO KIENEN. Woensdag 12 april is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Het koor zingt zaterdag 8 april tijdens de H. Mis om 19.15 uur "de Sutter-mis"en de liederen no. 57,30, 60 en Palmpasen. CONTRIBUTIE. In de maand april wordt de contributie voor het jaar 2006 van de bankrekening afgeschreven van diegenen die een automatische incasso-opdracht getekend hebben. Willen diegenen die normaal hun contributie 13,00 per persoon) zelf per bank betalen deze binnenkort overmaken oprek.: 1593.00.401 t.n.v. Ouderenvereniging Ysselsteyn. C'IP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: "Wil men zijn hart laten benaderen, dan mag de "portefeuille niet in de weg zitten". Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare A.s. maandag 10 april is er een gezamenlijke repetitie voor de fanfare van 19.45 uur tot 22.00 uur. Aansluitend is er van 22.00 - 23.00 uur partijrepetitie voor het slagwerk. De repetitie van tweede paasdag valt uit, daarom is er op zaterdag 15 april een extra repetitie voor de fanfare van 16.30 tot 18.30 uur. Contributie Tijdens de jaarvergadering in januari is de contributie vastgesteld op 75,00. Deze zal binnenkort worden geïncasseerd. Examens Op zaterdag 1 april is Ron Jespers geslaagd voor het praktijkexamen B aan het CVA in Tilburg. Ron, van harte gefeliciteerd!! Eerste H. communie Op tweede paasdag, maandag 17 april, begeleiden wij de Eerste H. communicanten naar de kerk. Hieraan voorafgaand brengen we een serenade aan fam. W. van Dijck i.v.m. 50-jarig huwelijk. Overzicht optredens komende tijd Zat. 15 april Ma. 17 april Zat. 29 april Vrijdag 5 mei Zondag 7 mei Vrijdag 19 mei Zat. 17 juni Extra repetitie fanfare 16.30 - 18.30 uur Serenade 50-jr. huw. fam. W. van Dijck 8.45 uur en aansluitend Eerste H. Communie Concert fanfare in Gasthoes Horst Serenade i.v.m. huwelijk Tom Lemmens Serenade i.v.m. 50-jarig huwelijk fam. W. Bouwman Uitwisselingsconcert fanfare met fanfare Ons Genoegen Oirlo in de Smelehof Podiumconcert Willen jullie per e-mail een overzicht ontvangen van de optredens komende tijd, geef dan even je e-mail adres door aan Jacqueline van Asten iacquelinevanasten@wandoo.nl T/^Y D r~ I I ID 13 Renners stonden aan de start voor onze zondagse tocht. Het weer leek goed °P stev'Se zuidenwind na. Een gesloten wolkendek aan de westelijke hemel en in het oosten mooie blauwe lucht. Frans had wederom een tocht in zijn gps gezet. De bedoeling was via Helenaveen richting Heythuizen en Neer te rijden om met een boog weer terug naar huis te koersen. Dit zou betekenen dat we op de terugweg schuin tegen de wind in moesten. Zo rond Helenaveen besloten we na enig "werkoverleg" meer zuidwestelijk, richting Heibloem en Eind te koersen om dan via Nederweert weer noordwaarts te rijden. Op deze manier kregen we de wind op de terugweg mooi op de rug, Op dezelfde terugweg had het westelijke wolkendek het gewonnen van de oostelijke blauwe lucht. Mooi 45 km wind in de rug met regen. Op z'n Cruijff s, elk voordeel hep sijn nadeel. Rest nog te melden dat we ook deze tocht, evenals vorige week, weer veel doodgereden padden op de weg lagen. 2C Paasdag rijden we de "Totenhügel" te Siebengewald. We vertrekken om 08:00 uur per auto in Ysselsteyn. We starten tussen 08:45 en 09:00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4