Dorpsraad CYsselsteyn an 6 april t/m 15 april Donderdagavondgroep. 18:30 Foto-speurtocht. Alcoholvrije Tienerdisco. 19:30 DJ RAlf. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgrocp 1 Donderdagavondgrocp. 18:30 Oud Hollandse spelen. Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroep2. Rock 'n Roll avond. 20:00 Medewerkersgroepl Donderdagavondgroep: Beste kinderen (en ouders) van de D.A.G.,Het is niet de bedoeling dat er gevoetbald e.d. wordt op het veldje naast de jera, tijdens een activiteit van de D.A.G, M.V.G. De D.A.G. Leiding(/Lijding? Alcoholvrije Tienerdisco 21 April: Gala-avond in stijl met een gratis welkomsdrankje en een hapje. Dus dresscode verplicht en ook de muziek is in gala stijl. Jera on Air: Voor het aankleden van de tent en het terrein zijn wij op zoek naar oude lakens en onbruikbare cd's. Heb jij of ken je iemand die wat kwijt wil geeef dit dan af bij de loods van Timmerberdijf Claessens, Programma Donderdag 6-apr. Vrijdag 7-apr. Zaterdag 8-apr. Donderdag 13-apr. Vrijdag 14-apr. Zaterdag 15-apr. Leeftijdsgrens op zaterdag Via deze weg willen wij iedereen nogmaals benadrukken dat onze leeftijdsgrens op zaterdagavond vanaf 14 jaar is. We bemerken de laatste tijd vaker dat op zaterdagavonden met activiteiten (bands, DJ's etc.) er steeds jongere groepen binnenkomen. Dit is niet de bedoeling, speciaal voor jullie organiseren wij iedere 2 weken de AVT. Omdat wij ons ook aan bepaalde regelgeving moeten houden zullen wij vanaf nu regelmatiger gaan controleren op leeftijd bij de entree. Denk er dus aan dat er gevraagd kan worden om identificatie. Als je dit niet bij hebt kan je de toegang geweigerd worden. Bestuur Jera'70 Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 10 april '06 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Eindadvies verkeersaangelegenheden door gemeentelijk ambtenaar R. Loontjens. 4. Toelichting woningbouw Ysselsteyn door de wethouders L Heidens en H Teunissen. 5. Verslag vergadering van 13mrt'06. 6. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 7. Mededelingen vanuit de commissies. 8. Verslag dorpsradenoverleg. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2