S.V. YSSELSTEYN
nrfbol
www.svysselsteyn.nl
Kantine poetsen:
10 apr.: ouder van Rick van Lier. Maartje van Haperen
18 apr.: ouder Sander Spreeuvvenberg, Maud vd Weyer
ENIOREN
UITSLAGEN
Swift(V) 2 -
De Peelkorf
1
6-11
HBSV 1 -
De Peelkorf
2
2-3
De Peelkorf 3 -
De Eendracht
1
6-7
De Peelkorf 4 -
ODOS
3
7-6
ZSV 3 -
De Peelkorf
5
7-8
PROGRAMMA ZONDAG 9 APRIL
De Peelkorf 1 -
Corridor
1
aanvang 13.00 uur sportpark De Vlies
pupil van de week: Julia Michels
De Peelkorf 2 -
ODIO
1
aanvang 11.00 uur sportpark De Vlies
PROGRAMMA WOENSDAG 12 APRIL
De Peelkorf 4 -
SVOC 01
3
aanvang 20.00 uur sportpark De Vlies
Vonckel Girls -
De Peelkorf
5
aanvang 20.00 uur. vertrek 19.15 uur
Rijden: Anja, Claudia, Janneke naar sportpark De Vonckel, Mcterik
Ti
EUGD
INLEVEREN PASFOTO'S
Willen alle jeugdspeelsters van de Al. BI', Cl. C2. Dl. D2. D3. F1 en F2 een pasfoto inleveren bij Elly
Claessens. Peelweg 25.
UITSLAGEN ZATERDAG 1 APRIL
De Wilma's A1 - De Peelkorf Al 7 - 3
De Peelkorf BI - Oranje Wit (L) BI 10-0
De Peelkorf Cl - Eendracht (M) Cl 6-5
De Peelkorf C2 - De Merels Cl 4-2
De Peelkorf Dl - Miko '76 Dl 12-1
PROGRAMMA ZATERDAG 8 APRIL
DOS (A) D3 - De PeelkorfD2 2-3
De Peelkorf D3 - Olympia (O) D2 5-4
Swift (V) E1 - De Peelkorf F, 1 9-0
SVOC 2 - De Peelkorf F1 0 - 1
De Peelkorf
Al -
TOG
Al
aanvang 15.00 uur. scheidsrechter: Marion Heetkamp
SVOC '01
BI -
De Peelkorf
BI
aanvang 12.45 uur, vertrek 11.45 uur
Spes (M)
Cl -
De Peelkorf
Cl
aanvang 12.45 uur. vertrek 11.45 uur
SVOC'01
C2 -
De Peelkorf
C2
aanvang 10.15 uur, vertrek 09.30 uur
SVOC' '01
Dl -
De Peelkorf
Dl
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.15 uur
Oranje Wit (L)D1 -
De Peelkorf
D2
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.45 uur
De Peelkorf
D3
DES (V)
D2
aanvang 13.30 uur, scheids.: Marjanne Gommers
De Peelkorf
F.1 -
De Treffers
F.l
aanvang 10.00 uur, scheidsrechter: Sanne Arts
SVOC
1 -
De Peelkorf
F2
aanvang 13.30 uur, vertrek 13.00 uur
Oranje Wit
2
Welpen
1
aanvang 13.30 uur, vertrek 12.45 HESJES
Welpen
2 -
SVOC
1
aanvang 13.55 uur, vertrek 13.15 uur
Welpen
1 -
Welpen
2
aanvang 14.45 uur
Oranje Wit
1 -
Welpen
3
aanvang 13.30 uur
SVOC
2 -
Welpen
4
aanvang 13.55 uur
Welpen
4 -
Oranje Wit
1
aanvang 14.20 uur
Welpen
3 -
SVOC
2
aanvang 14.45 uur
Scheidsrechters Welpen 3 en 4: Fieke Koopmans en Anke Gommers