1sselséeyns Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 13 31 MAART 2006 Van de parochie: Johannes 12, 20-33 Ook waren er Grieken onder de pelgrims die ter gelegenheid van het feest aan de eredienst kwamen deelnemen. Ze wendden zich tot Filippus, die afkomstig was uit Betsaïda in Galilea, met het verzoek: 'We zouden Jezus willen ontmoeten.' Filippus ging dit bespreken met Andreas en samen gingen ze toen de zaak aan Jezus voorleggen. Jezus gaf hun ten antwoord: 'Het uur is gekomen dat de Mensenzoon verheerlijkt wordt. Waarachtig, Ik verzeker jullie: als een graankorrel niet in de akkergrond sterft, blijft hij onvruchtbaar. Maar hij moet sterven, alleen dan brengt hij rijke vruchten voort. Wie zich aan zijn leven vastklampt, verliest het; maar wie zijri leven prijsgeeft in deze wereld, zal het behouden voor het eeuwig leven. Wie Mij wil dienen, zal Mij moeten volgen, en waar Ik ben, daar zal ook mijn dienaar zijn: wie Mij dient, zal erkenning vinden bij de Vader. Nu het zover is, is mijn ziel ontsteld. Zal Ik dan zeggen: "Vader, red Mij uit dit uur"? Nee, want juist daarom ben lk gekomen: met het oog op dit uur. Vader, verheerlijk uw naam!' Toen klonk er een stem uit de hemel: 'Die heb Ik al verheerlijkt en ook nu zal Ik Hem verheerlijken.' De mensen die hadden staan luisteren, dachten dat het gedonderd had. Maar sommigen zeiden: 'Er heeft een engel tegen Hem gesproken.' Jezus zei echter: 'Niet voor Mij heeft die stem geklonken, maar voor u. Nu wordt het oordeel over deze wereld geveld, nu gaat de j/orst van deze wereld onttroond worden, rkzelf moet van de aarde omhoog geheven worden en zo haal lk ..den naar Mij toe.' Hiermee kondigde Hij aan op welke manier Hij zou sterven. Intenties van 1 april t/m 7 april 2006: Zat. 1 apr. 19.15 u. (Vivace) Jaardienst Albert Peeters en echtgenote Gerarda Ewals; Frans v.d.Weijer; Jaardienst Piet Litjens; Piet Arts; Mia Philipsen-Nijssen; Zeswekendienst Coba Pouwels-Muijsers; Giel Trommelen en overleden familie Annie Kuijpers, Frans Stiphout namens de vrienden en vriendinnen Di. 4 apr. 19.00 u. Uit dankbaarheid, voor Jan van Soest, kleindochter Yvon en voor de overledenen van de familie van Soest en de familie Smedts Misdienaars: Za. 19.15 u. Kevin en Jelle Di. 19.00 u. Janneke en Stef Zou u zo vriendelijk willen zijn de misintenties voor de maand april voor 8 april aan mij door te geven, daar ik naar aller waarschijnlijkheid 12 april opnieuw moet worden geopereerd en het YNB voor de komende weken vooruit wil maken. Heel hartelijk dank. Peter van Soest

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1