.BlaJ. Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 12 24 MAART 2006 Vanaf heden zijn de H. Missen op de zaterdagavond om 19.15 uur LpLv. 19.00 uur. Van de parochie: Johannes 3,14-21 Evenals Mozes in de woestijn de slang omhoog geheven heeft, zo moet ook de Mensenzoon omhoog worden geheven, zodat iedereen die gelooft, in Hem eeuwig leven bezit. Zoveel immers heeft God van de wereld gehouden, dat Hij zijn eniggeboren Zoon heeft geschonken, zodat iedereen die in Hem gelooft niet verloren gaat, maar eeuwig leven bezit. Want God heeft zijn Zoon niet naar de wereld gezonden om de wereld te veroordelen, maar om door Hem de wereld te redden. Wie in Hem gelooft, wordt niet veroordeeld; maar wie niet gelooft is al veroordeeld, omdat Hij niet geloofd heeft in de naam van de eniggeboren Zoon van God. En cit oordeel bestaat hierin: het licht is in de wereld gekomen, maar de mensen waren meer gesteld op de duisternis dan op het licht, omdat hun daden slecht waren. Wie kwaad doet, haat het licht: hij komt niet naar het licht toe, want dan worden zijn daden openbaar gemaakt; maar wie de waarheid doel, komt wel naar het licht toe, want dan zal blijken dat zijn daden in God zijn verricht.' Intenties van 25 maart t/m 31 maart 2006: Zat. 25 mrt. 19.15 u. (ouderenkoor) Ouders van Dijck-Wismans; Lien Philipsen; Ouders Pouwels-Voesten en overleden familie; Joh an Vogels en overleden familie; Jaardienst Martinus Arts en echtgenote Maria Janssen; Jaardienst Jan Dobbe; Ouders Verheijen-Versteegen en Jan Giliam; Harrie Rongen en overleden familie; Va en Moe Willems-Lemmen Wim en Thea;Jaardienst Jeu en Ida Keijsers-Smeets Voor de levenden en overleden familie Peters-Michels; Martinus en Roos Strijbos-van Lipzig en zoon Jozef; Toon Lemmens, Wiel van den Heuvel en ouders Lemmens-Poels; Frans Bouwmeister i.v.m. zijn verjaardag; Di. 28 mrt. 19.00 u. Familie Wilmsen; Jan van Lipzig i.v.m. zijn verjaardag en voor zoon Tom Misdienaars: Za. 19.15 u. Janneke en Erwin Di. 19.00 u. Mike en Niels Zondag om 14.00 uur worden er 4 kinderen gedoopt in onze kerk te weten: Lisa Camps wonende in Canada; Mike Kuenen wonende Veenmos 39; Stan Franken wonende Kempkensberg 30 en Kayleigh Martens wonende Dopheide 18 28 Jongeren in Nepal ronden dit jaar hun 3 jarige JYOTI beroepstraining weer af. Met het geld wat jullie bij elkaar verzamelen via Vastenactie 2006, kunnen we een aantal van deze jongeren weer ondersteunen met het opzetten van een eigen business! Voor hun een unieke mogelijkheid om: Management ervaring op te doen - verantwoordelijkheidsgevoel te leren - geld te genereren om andere kansarme kinderen te helpen via JYOTI - stageplaatsen te bieden voor andere JYOTI trainingen - een voorbeeld te zijn voor andere jongeren. In de Goede week zal er een huis aan huis collecte worden gehouden. Mocht je meer informatie willen hebben over onze projecten zie dan: www.childwelfarescheme.org of via e-mail: marjo@childwelfarescheme.org Alvast hartstikke bedankt voor uw aandacht voor de kinderen in Nepal! Liefs, Marjo r=t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1