Dorpsraad C,Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: "Vacature dorpsraad" 1) Binnen de dorpsraad zijn enkele vacatures ontstaan. Wij zoeken nieuwe, enthousiaste personen voor een functie in de dorpsraad. Wil je meer informatie neem dan contact op met de voorzitter van de dorpsraad Sieb Nijssen 541571) of bij de secretaris Jan v/d Pas (541611). Schriftelijke aanmelding kan geschieden tot zaterdag 1 april '06 bij het secretariaat Litsenbergweg 13 2) Stichting De Hoefslag - Multifunctioneel centrum De Hoefslag Duurzame energievoorziening d.m.v. een warmtepomp. In Veulen is een nieuw multifunctioneel centrum 'De Hoefslag' gebouwd.. Door de inzet van ruim honderd vrijwilligers die geholpen hebben bij de bouw is gedurende het bouwtraject ongeveer 75.000 euro bespaard op de bouwkosten. Daardoor kwam er geld beschikbaar voor de aanschaf van een warmtepomp. Voordeel van deze duurzame energievoorziening is een constante temperatuur zomer en winter en een jaarlijkse besparing op de energiekosten van 3000 euro. Beslis mee over de toekenning van de NET-Trofee 2006 De Nationale Energie Toekomst Trofee is de landelijke prijs van het Ministerie van VROM voor energiebewust wonen en werken. De prijs richt zich op energiebesparingprojecten op het gebied van renovatie, nieuwbouw van woningen en gebouwen en stedelijke vernieuwing. De NET-Trofee 2006 bestaat uit een kunstwerk van Lydia Schroder en een geldbedrag van 25.000 dat door de winnaar(s) moet worden besteed aan een project of initiatief op het gebied van energiebewust wonen en werken. Stichting De Hoefslag - Multifunctioneel centrum De Hoefslag is één van de 20 genomineerden. Stemmen Ook u kunt dit project ondersteunen door het uitbrengen van uw stem! Dit kan via de site: www.senternovem.nl/kompas/net%2Dtrofee 3) Overlast hondenpoep. De laatste tijd ontvangen wij klachten over het aantreffen van hondenpoep op de trottoirs binnen de bebouwde kom. Het bezitten van een huisdier kan veel plezier geven maar kent ook zijn verantwoordelijkheid. Wij vragen vriendelijk aan de hondenbezitters de nodige maatregelen te nemen en er voor te zorgen dat de trottoirs schoon blijven. Dorpsraad Ysselsteyn WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. uasisschool "St.Oda"" Ouderverening Aanvangstijd communiemis l.v.m. de tijdsplanning van kapelaan Crasborn is de aanvangstijd van de communiemis op 17 april a.s. vervroegd naar 09.30 uur. Kledinqinzamelinqsactie Op 20 april 21 april a.s, vindt de volgende kledinginzamelingsactie plaats. T.z.t. berichten wij hierover uitgebreider in het YNB. SNUFFELMARKT SNUFFELMARKT SNUFFELMARKT Op zondag 23 april organiseert 'Vivace' weer de jaarlijkse 'Snuffelmarkt'. Op zaterdag 8 april komen wij de bruikbare spullen ophalen. (Geen groot meubilair). Wilt al eerder uw spulletjes opruimen, dan kunt u bellen naar Mariet Marcellis tel. 541547, en zij zal een afspraak maken wanneer de spullen opgehaald worden. Nu alvast bedankt voor uw medewerking.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3