Ysselsteyiii ieiws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscaiLnl Jrg 44, nr. 11 17 MAART 2006 9n Van de parochie: Johannes 1,13-25 Het was kort voor het Joodse Pasen, Jezus begaf zich naar Jeruzalem en zag daar hoe men in de tempel runderen, schapen en duiven stond te verkopen en geld zat te wisselen. Hij knoopte touwen aaneen tot een zweep en joeg ze allemaal de tempel uit, schapen en runderen erbij. De tafels van de wisselaars gooide Hij met geld en al omver. En tegen de duivenverkopers zei Hij: 'Weg ermee! Maak van het huis van mijn Vader geen markt!' Zijn leerlingen beseften dat er geschreven staat: De ijver voor uw huis zal Mij verteren. De Joden nepen Hem ter verantwoording met de vraag: 'Welk teken geeft U ons te zien als bewijs dat U zo mag optreden?' Jezus gaf hun ten antwoord: 'Breek deze tempel af, en in drie dagen laat Ik hem herrijzen!' Daarop zeiden de Joden: 'Zesenveertig jaar is er aan deze tempel gebouwd, en wilt hem in drie dagen laten herrijzen?' Met dit woord doelde Jezus echter op de tempel die Hijzelf was. Toen Hij verrezen was uit de dood beseften zijn leerlingen dat Hij daarop gedoeld had, en ze geloofden in de Schrift en in het woord dat Jezus gesproken had. Tijdens zijn verblijf in Jeruzalem voor de viering van het paasfeest kwamen heel wat mensen tot geloof in zijn naam bij het zien van de tekenen die Hij verrichtte. Maar Jezus van zijn kant had geen geloof in hen, omdat Hij ze allemaal kende: niemand hoefde Hem over de mens iets te leren. Hij wist zelf wel wat men aan een mens had. Intenties van 18 maart t/m 24 maart 2006: Zat 18 mrt 14.00 u. Huwelijkssluiting tussen Peter Janssen en Mieke Heidens 19.00 u. (Vivace) Frank van de Pas; Wim en Tjeu in 't Hulst; Jaardienst Hendricus v.d.Ven en echtgenote Maria Verheijen, Theo en Drina v.d.Ven; Lies Koonings-Veron i.v.m. haar verjaardag; Jaardienst Jan Janssen en overleden familie Janssen v.Gompel; Jaardienst Janus Broeders en voor Gijs i.v.m. zijn verjaardag; Bertha en Wim Jagers, Jo en Wim Thoonen, Gertruda Schepers-Jagers; Wim Swinkels namens de leden v.d.Stamtafel Petran en Fien Fleurkens i.v.m. hun verjaardag Di. 21 mrt. 19.00 u. Jaardienst ouders Vergeldt-Smeets Misdienaars: Za. 14.00 u. Janneke en Erwin 19.00 u. Mike en Jelle Di. 19.00 u. Kevin en Niels Vorig jaar is er 4600,00 opgehaald. Door uw bijdrage hierin hebben we nu een aantal goedlopende Micro Businesses kunnen opzetten, gerund door ex straatkinderen. Je ziet deze jongeren nu groeien, ze krijgen een hoop ervaring in het runnen van een eigen business, management, financiën, en hebben hun leven weer helemaal opgepakt. De winsten van deze mini ondernemingen gaan weer terug naar JYOTI. Op deze manier wordt ook lokaal geld gegeneerd, om de projecten op de lange termijn zelf financieel te kunnen ondersteunen. Mocht je meer informatie willen hebben over onze projecten zie dan: www.childwelfarescheme.org of via e mail: nuirjo@childwelfarescheme.org. Op 23 maart a.s. is er om 20.00 uur hij Dansschool Janssen in Venray een voorlichtingsavond, waarin ook het projekt van Marjo wordt gepromoot. m.i.v. 25 maart begint de H. Mis op zaterdag om 19.15 uur i.pl.v. 19.00 uur. .m* ,7.-' A"*/"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1