■n 2 Recreaticmenners Ysselsteyn e.o. Bij de start hadden we prachtig weer. Maar door de plotselinge hevige sneeuwval afgelopen zondag hebben we na een stand stik van een uur, helaas moeten besluiten om de menwedstrijd Oefenmarathon te moeten afbreken. Veiligheid voor Menner - Paarden - Publiek en weggebruikers staan voorop. Dank aan alle vrijwilligers de grondeigenaren die hun terreinen weer beschikbaar stelde. En u publiek als u 's-middags ons toch hebt willen bezoeken maar een leeg wedstrijdterrein aantrof. Wij nodigen u allen uit om op 12-13 augustus onze menwedstrijden weer te bezoeken. Wij organiseren dan de Zuid Nederlandse kampioenschappen. Enkel dubbel en vierspannen zowel paarden als pony's. Bestuur en leden recreatiemenners Ysselsteyn e. o. STILLE OMGANG 2006 Jubileumjaar 125 jaar Stille Omgang In de nacht van zaterdag 18 maart op zondag 19 maart a.s. wordt zoals ieder jaar de Stille Omgang gehouden. Ook dit jaar reizen vele bedevaartgangers, zowel jon als oud uit Noord-Limburg en Oost-Brabant naar Amsterdam voor de nachtelijke stille tocht. Na deze tocht is er een plechtige eucharistieviering in de Krijtbergkerk aan het Singel. Het thema is dit jaar: "Voor een kerk met open deuren". Vanuit onze regio kunt u aan deze tocht deelnemen. Buskosten: 21,00 per persoon. Opgave bij: H.Claessens, Ysselsteynseweg 103 tel. 541280. HBS "Ons Genoegen'' Geslaagde interland De interland Nederland-België, welke we zondag mochten organiseren, werd een prachtig succes. We mochten van zowel Nederlandse als Belgische bestuurders en coaches complimenten in ontvangst nemen voor de puike organisatie, medewerkers bedankt! Ook de wedstrijd werd voor de Nederlandse ploeg een prima succes. In een wedstrijd over 5 sets van 36 pijlen met setpunten voor de winnaar werd het 64 tegen 25 voor het Nederlandse team. In het compoundteam schoot ons lid Jogan van Dongen 572 punten bijeen. De aankomende week van 13 tot 18 maart neemt Johan deel aan het E.K.-Indoor in Jean, Spanje. We wensen hem daar veel succes. TOURCLUB Zondag 5 maart stond de openingrit van Tourclub Ysselsteyn gepland. Vanwege de sneeuwbui zo rond half tien is er niet gefietst, althans niet in clubverband. De schrijver dezes zat echter al net voor negenen op de fiets om voor de officiële start om tien uur nog wat ekstra kilometertjes te pakken. Zodoende kwam hij midden in de sneeuwbui terecht. Fietsen onder deze omstandigheden is uitermate onplezierig door de veradelijke omstandigheden. Door een vers sneeuwdek gaat nog enigszins maar door autosporen en smeltende sneeuw door de pekel maakt het wielrennen onder deze omstandigheden maar een verradelijke natte en vieze gebeurtenis. Na 35 moeilijke kilometers hield hij het voor gezien. Reste nog het ontpekelen van het mooie kostbare materiaal. Volgende week starten we om tien uur voor 60 km onder hopelijk mooie omstandigheden. S.V. YSSELSTEYN Vnothn! Korf ba! LGEMENE MEDEDELING 'GROTE POETS' KANTINE De datum van het schoonmaken van de kantine is verzet naar 6 juni. Wil iedereen deze datum s.v.p. aanpassen. SSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6