fe fgssf MffS? m Programma van 9 maart t/m 18 maart Donderdag 9-mrt. Donderdagavondgroep. Goderitocht. 18:30 Vrijdag 10-mrt. Alcoholvrije Tienerdisco. DJ. Ralf. 19:30 Zaterdag 11-mrt Disco v.d.jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkersgroep 1. 20:00 Donderdag 16-mrt. Donderdagavondgroep. Brieven/Postcodespel 18:30 Vrijdag 17-mrt. Fight for Fame. Medewerkersgroep 2. 20:00 Zaterdag 18-mrt Fight for Fame. Medewerkersgroep 1. 20:00 Donderdagavondgroep: Godentocht, neem je fiets mee. Alcoholvrije Tienerdisco: DJ. Ralf. Op vrijdag 17 en zaterdag 18 maart wordt ahveer de vijfde, jaarlijks terugkerende talentenjacht 'Fight For Fame' georganiseerd in de Jera. is een passe-partout verkrijgbaar bij de entree, deze zal 5 euro bedragen. De normale entree is 3 euro. Kijk voor het geheie programma op de site. Nieuwe JERA-munten: Vanaf nu zijn alleen nog de paarse munten geldig. Leeftijdsgrens op zaterdag Via deze weg willen wij iedereen nogmaals benadrukken dat onze leeftijdsgrens op zaterdagavond vanaf 14 jaar is. We bemerken de laatste tijd vaker dat op zaterdagavonden met activiteiten (bands, DJ's etc.) er steeds jongere groepen binnenkomen. Dit is niet de bedoeling, speciaal voor jullie organiseren wij iedere 2 weken de AVT. Omdat wij ons ook aan bepaalde regelgeving moeten houden zullen wij vanaf nu regelmatiger gaan controleren op leeftijd bij de entree. Denk er dus aan dat er gevraagd kan worden om identificatie. Als je dit niet bij hebt kan je de toegang geweigerd worden. Bestuur Jera'7Q Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN ypor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. AFDELING Ysselsteyn/V redepeel JAARVERGADERING. Woensdag 22 maart wordt de jaarvergadering gehouden. Een persoonlijke uitnodiging hebben alle leden in de loop van deze week reeds ontvangen. BILJARTEN Smelehof-competitie Maandag 20 maart zullen de wedstrijden gespeeld worden lussen de groepswinnaars, t.w. Huub Koonings (A) Paul Arts (B), Mart van Ass (C), Wim Broers (D) en Jan Stevens (E). Aanvang: 13.00 uur. We proberen alle 5 wedstrijden deze middag af te werken. Mocht het te laat worden dan wordt de laatste wedstrijd van het navolgende schema op dinsdag 21 maart vóór de finale (aanvang: 13,30 uur) gespeeld Wedstrijdschema: 1Huub Koonings - Paul Arts; 2) Wim. Broers - Jan Stevens; 3} Huub Koonings - Mart van Ass; 4) Paul Arts- Wim Broers; 5) Mart van Ass - Jan Stevens. Veel succes CEP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: "Het geweten is een klok die bij veel mensen achter loopt". KBO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3