Ysselsfeyns .Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 10 10 MAART 2006 Van de parochie: Marcus 9,2-10 Zes dagen later nam Jezus Petrus, Jakobus en Johannes met zich mee een hoge berg op, waar Hij met hen alleen was. Voor hun ogen veranderde Hij van gedaante, en zijn kleren werden schitterend wit, zoals geen bleker op aarde ze maken kan. Elia verscheen hun samen met Mozes, in gesprek met Jezus. Petrus zei daarop tegen Jezus: 'Rabbi, het is maar goed dat wij hier zijn; laten wij drie hutten maken, voor U een, en voor Mozes een, en voor Eiia een.' Want hij wist niet wat hij moest zeggen; zo vol ontzag waren ze. Er kwam een wolk die hen overdekte, en er klonk een stem uit de wolk: 'Dit is mijn geliefde Zoon; luister naar Hem.' Toen ze rondkeken, zagen ze ineens niemand meer, alleen Jezus was bij hen. Terwijl ze van de berg afdaalden, bezwoer Hij hun niemand te vertellen wat ze gezien hadden, voordat de Mensenzoon uit de doden zou zijn opgestaan. Dit woord grepen ze aan om onder elkaar te bespreken waarop dat 'uit de doden opstaan' sloeg. Intenties van 11 maart t/m 17 maart 2006: Zat. 11 mrt. 19.00 u. (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de communiekantjes en natuurlijk zijn de kinderen van groep 5 t/m groep 8 ook welkom in de kerk. Pastoor Spreeuwenberg en overleden familie Spreeuwenberg-Verlinden; Jaardienst Willem Spreeuwenberg en Maria Vervoort; Jaardienst Grad Arts; Geert en Nellie Deters i.v.m. hun verjaardag; Johan Vogels en overleden familie; Jaardienst Pater Eelco Steneker en broer Joop; Josefien Sanders-van Otterdijk; Jaardienst Ouders Geurts-Peeters; Jaardienst Ria Koonings-Zanders Ouders Horrevoets-Havermans; Sef Wismans; Voor alle Kasteleins uit Mechelen van Elly) Di. 14 mrt. 19.00 u. Piet en Martien Kuijpers en Jan Bos Misdienaars; Za. 19.00 u. Erwin en Janneke Di. 19.00 u. Jelle en Niels Tijdens de Vastenactie vorig jaar wist ik nog niet dal ik nu nog steeds in Nepal zou zitten. Het land heeft me diep geraakt en er is nog een hoop te doen. Ik ben heel blij dat ook dit jaar de Vastenactie weer wordt gericht op Nepal. En met name de projecten waarvoor ik hier werk, Child Welfare Scheme Nepal. Vorig jaar is al het opgehaalde geld naar ons project voor straatkinderen gegaan, JYOTI genaamd. Er is nog steeds een hoop geld nodig om de straatkinderen te reïntegreren in de samenleving, das willen wij u graag weer om een bijdrage vragen. Via ons JYOTI opleidingcentrum leiden wij straat-en andere kansarme kinderen op tot volwaardige arbeidskrachten. Met de sociale begeleiding en vakkennis die ze hier opdoen, kunnen ze na 3 jaar op eigen benen staan en vol zelfvertrouwen hun eigen toekomst tegemoet zien. Mocht je meer informatie willen hebben over onze projecten zie dan: www.childwelfarescheme.org of via e-mail: marjo@childwelfarescheme.org m.i.v. 25 maart begint de H. Mis op zaterdag om 19.15 uur i.pl.v. 19.00 uur. I - - - - 4 -V I W'vs jiewtV),

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1