Programma van 23 februari t/m 4 maart Donderdag 23-febr Donderdagavondgroep. 18:30 Carnavalsavond. Vrijdag 24-febr Alcoholvrije carnavalsdisco. 19:30 DJ Roel. Zaterdag 25-febr Carnaval. 20:11 Medewerkersgroep 2. Zondag 26-febr Jeugdhoere bruidspaar. 14:11 Stef en Michelle. Carnaval. 20:11 Medewerkersgroep 2. Maandag 27-febr Carnaval. 20:11 Medewerkersgroep 1 Dinsdag 28-febr Carnaval. 20:11 Medewerkersgroep 1. Zaterdag 4-mrt Disco v.d.jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgroep 2. Nieuwe JERA-munten. Al ruim een jaar geleden zijn wij binnen de Jera overgestapt van de oude vertrouwde groene munten naar de nieuwe paarse uitvoering. Degene die thuis nog groene munten hebben liggen kunnen deze nog maar tijdelijk inleveren. Per 1 maart 2006 zullen de groene munten niet meer geaccepteerd worden en zijn alleen de paarse munten nog geldig. Tijdens de caranaval zijn ze dus nog bruikbaar maar daarna niet meer. Carnavalsdisco. Op vreejdag 24 fibberwari organiziere weej en alcoholvreeje carnavalsdisco vanaf 12 jaor in de Jera mit as DJ Roel Linders. Ok zullen verschillende artiesten optreeje op dizzen aovend: De megjes en de winnaar van de WvdHoff trofee Tamara Runnings. Daornève en spetterend optreje van de Snowqueens. De jeugdraod is natuurluk ok daor mit Vorst Bart en Jeugdprins Joris den Urste, Zurg dat ge daorbeej bint en de inloëptied is van 19:30uur tot 20:00uur. Jeugdboerd bruidspaar. Zondag worden Stef Phillipsen en Michelle de Wit met elkaar in het onecht verbonden. Iedereen is welkom en het begint om 14:1 luur. Carnaval in de Jera '70: Zoals elk jaar is het in de Jera met de carnaval weer een grandioos feest. Er worden hier niet vier maar zes dagen carnaval gevierd! Donderdag wordt er afgetrapt met de Donderdagavondgroep vervolgens op vrijdag de Alcoholvrije Tienerdisco en vanaf zaterdag voor iedereen vanaf 12 jaar. De aanvang van zaterdag t/m dinsdagavond is 20.11 u. en er zal gefeest worden tot in de late uurtjes. De entree is gratis, (met uitzondering van de maandag) Jeugdprins Joris den Urste en zijn gevolg zullen ook elke avond aanwezig zijn om de boel op zijn kop te zetten. Lekke Band Zoals elk jaar op de maandagavond met de carnaval hebben we in de Jera een feestband. Dit jaar hebben we Lekke Band op het podium staan. Deze staan altijd garant voor 1 ding en dat is natuurlijk FEEST. Het beloofd weer een doldwaze carnavalsavond te worden dus kom allemaal maandag 27 februari naar de Jera. De Entree bedraagt 5,- en de zaal is open om 20.11 Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u-terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2