A F DELING Ysselstey n/Vredcpcel KBO KIENEN. Woensdag 25 januari is er om 13.30 uur kienen in de Srnelehof. - j/' Senioren-Expo. Deze expo wordt dit jaar gehouden van dinsdag 17 t/m zondag 22 januari, dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur in het Conferentiecomplex Koningshof te Veldhoven. Tijdens deze F.xpo zijn er vrijdag 20 en zaterdag 21 januari "Limburgse dagen". Er treden dan Limburgse en Brabantse artiesten op. Indien u een bezoek brengt aan deze Expo, vergeet dan niet de bijgevoegde kortingsbon in de Nestor mee te nemen BILJARTEN z A Uitslagen Federatie-competitie: week 2 I Wj'HHi De Wevert 2-Ysselsteyn 1 7-2 K Ysselstevn 4-Ostenriekske 2 7-2 Arnerica3-Ysselsteyn 2 9-0 Ysselsteyn 5-Kemphaan 9 7-2 Ysselsteyn 3 vrij Centraal Informatie Punt, Samen Zorgwerk bestaal tien jaar. In die tien jaar zijn de hulpvragen veel veranderd: in de beginjaren was er vraag naar maaltijden en alarmering, nu meer vra*g over het nieuwe zorgstelsel. De veranderingen, volgen vlug op elkaar, waardoor de ouderen dit niet kunnen volgen. Daardoor wordt het voor ouderen soms een puzzel. Het CIP blijft nog steeds actief voor hulpvragen voor ouderen. Veranderingen in de samenleving brengen sociale isolementen met zich mee, waar wij als CIP-vrijwilligers voor open staan. Op dinsdagmorgen van 10.00-11.30 uur aanwezig in de Wildenberg. Telefonisch bereikbaar: 542120. Namens de vrijwilligers een fijne samenwerking en een gezond 2006 CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzi jn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week:"Als hij gelukkig is zegt de levenskunstenaar dat het nauwelijks beter kon gaan. Is hij ongelukkig, dan zegt hij dat het nog erger zou kunnen zijn". Basisschool "St.Qda"- Oudervereniging Kledinginzameling Op maandag 6 en dinsdag 7 februari a.s. vindt weer een kleding!nzamelingsactie plaats. Over enige weken treft u hierover meer informatie aan in het YNB. Zij Actief Ysselsteyn Nordic Walking Nordic Walking is een effectieve manier van wandelen met behulp van stokken, waarbij door de verhoogde activiteit van de armen en romp vrijwel alle spieren van het lichaam worden getraind. Als gevolg van deze verhoogde spieractiviteit ligt het energieverbruik 20% hoger vergeleken bij het wandelen zonder stokken. Uiteraard spelen techniek en wandelsnelheid een grote rol bij het daadwerkelijk behalen van deze resultaten. Er zijn twee demonstratielessen die u kunt volgen en wel op 23 maart om 10.00 uur of op 6 april om 18.30 uur. De les duurt 5 k wartier en kost bij voldoende deelname 8,- per persoon met een maximum van 10 personen. De les wordt gegeven door een fysiotherapeute, die gediplomeerd is om deze cursus te geven. In verband met de planning kunt u zich tot 28 januari opgeven bij Riek de Wit tel. 541402. Kienen Dinsdag 24 januari is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Marian Poels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Jaarprogramma 2006 1 februari jaarvergadering 4 september Demonstratie hoedjes 13 maart Oriëntatietocht 20 september Verantwoord medicijngebruik 16 maart Dag voor alleengaanden 12 oktober Met enthousiasme leven 23 maart en 6 april Demonstratieles Nordic Walking 28 maart Time-management oktober Oriëntatietocht 25 april Klaarmaken hapjes 21 november Feestavond 8 mei Wandeling in de natuur december kerstdecoratie maken augustus Fietstocht 19 december Kerstavond Zoals u ziet een gevarieerd programma. Hebt u ook interesse om lid te worden of wilt u meer weten, dan kunt u kontakt opnemen met Toos Arts tel. 541544 of Riek de Wit tel. 541402. m

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5