ENJ«5>Yüii ssTOGETHER Donderdag 1-dec Vrijdag 2-dec Zaterdag 3-dec Donderdag 8-dec Vrijdag 9-dec Zaterdag 10-dec Programma van 1 december t/m 10 december. Donderdagavondgroep. 18:30 Surprise avond. Alcoholvrije Tienerdisco. 19:30 Wordt DJ. Discotheek v.d.jeugd vanaf 14jaar 20:00 Medewerkersgroep 1. Donderdagavondgroep. 18:30 White Sensation. Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroep 1. Catch-Up 20:00 Medewerkersgroep 2 Ballonnenwedstrijd: Als je het kaartje van de ballonnenwedstrijd thuiskrijgt, doe hem in de brievenbus bij Willy Jacobs, Pater Tulpstraat 6. Dit kan tot ongeveer begin december. Alcoholvrije Tienerdisco. Heb je zin om samen met een vriend of vriendin voor een uurtje de muziek en het licht te verzorgen, meld je dan aan. Je wordt wel wegwijs gemaakt door onze DJ's. Donderdagavondgroep. White Sensation ,Zorg datje witte kleding aan hebt. Zaterdag 10 december Catch-up On zaterdag 10 december betreedt het Belgische coversucces Catch-up het podium in de Jera Catch-up heeft de nodige muzikale bagage en de open minded instelling die een echte cover feestband nodig heeft. Ze weten rock, pop, ska en ballads feilloos aan elkaar te koppelen. Door deze variatie en de onuitputtelijke energie die ze uitstralen is een gezellige avond gegarandeerd. Deze heren maken van ieder optreden een feest en zorgen dat niemand stil blijft staan... Van Michael Jackson tot Blink* 82 en van Lee Towers tot ACDC. Zelfs een rockuitvoering van "Dancing on the Ceiling" van Lionel Richie ontbreekt met. Meer info over deze band is te vinden op de site: www.catch-up.be Aanvang 20.00u. en het eerste uur is het natuurlijk weer Euroknallers. De entree bedraagt 5,- Check voor meer info www.jera70.nl KERSTSTERRENACTIE Vocal group "Enjoy Together" Ook dit jaar komen wij weer langs met kerststerren, en wel op vrijdag 9 december 's middags en 's avonds en zaterdag 10 december vanaf 9.30 uur. De kersten-en kosten 4,- per stuk. Mocht u op deze data niet thuis zijn, kunt u ze ook telefonisch bestellen bij Mieke Peters tel. 541560 of Liesbeth Kleuskens tel. 541535 of 06-30605422 en u kunt ze ook zaterdagmorgen 10 december zel f afhalen bij het kantoor van Houbenstcyn aan de Ysselsteynsewseg 69. Bij vorst zullen we een week later bij u langskomen. Wij hopen ook dit jaar weer te kunnen vertrouwen op uw medewerking, zodat u het komende jaar weer van ons kunt genieten. PA ARDENSPORT VERENIGING Afdeling8paaiden! Dressuur Klasse B: Natasha Mennen met Unymphet de 6L prijs. AfdelinrpaardèmSpringen Klasse L: Kim Egelmeers met Lady Chelsea de 5e prijs Prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4