Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 48 2 december 2005 Van de parochie: Marcus: 1,1-8 BEGIN van dc goede boodschap van Jezus Christus, Zoon van God. Zoals geschreven staat bij de profeet Jesaja: Zie, Ik zend mijn bode voor U uit, om uw weg te banen; een stem roept in de woestijn: Bereid de weg van de Heer, maak zijn paden recht, zo trad Johannes op. Hij doopte in de woestijn en verkondigde een doop van bekering tot vergeving van zonden. Heel Judea en alle inwoners van Jeruzalem liepen naar hem uit. Ze lieten zich door hem dopen in de rivier de Jordaan, en beleden hun zonden. Johannes ging gekleed in kameelhaar en had een leren gordel om zijn middel, en hij leefde van sprinkhanen en wilde honing. Hij kondigde aan: 'Na mij komt iemand die krachtiger is dan ik; ik ben te min om mij te bukken en de riem van zijn sandalen los te maken. Ik heb u gedoopt met water, maar Hij zal u dopen in heilige Geest.' We weten dat we God niet vangen in onze tijdrekening. Wij kunnen ons vol ongeduld afvragen: "dat Rijk van God: komt daar nog wat van? Komen zal het zeker niet, wanneer wij maar stilletjes blijven wachten, komen zal het zeker wel, wanneer wij er zelf aan meewerken. Daartoe worden wij vandaag opgeroepen. Intenties van 3 december t/m 9 december 2005: Za. 3 dec. 19.00 u. (Vivace) 2dc weekend van dc Advent Frans Bouwmeister en overleden familie Bouwmeister-van Zuijlen; Jep en Riek Arts-Fleurkens; Andreas en Anna Philipsen-Hendrickx; Frans van de Weijer; Jaardienst Jan Verstappen;Zeswekendienst Tilly Buise-Maessen Riek Claessens-Berkers i.v.m haar verjaardag; overleden Familie Janssen-Smeets Di. 6 dec. 19.00 u. Toon Wismans i.v.m. zijn verjaardag; Overleden ouders Verheijen-Versteegen Misdienaars: Za. 19.00 u. Stef en Niels Di. 19.00 u. Mike en Kevin Voor het opgeven al uw misintenties kunt u terecht bij Peter van Soest Dopheide 17 tel: 542208 Een gebed is de sleutel van de ochtend en de grendel van de avond. KERKBIJDRAGE: Het is de tijd van het gulle geven, maar sinterklaas duurt nog maar even! met Uw KERKBIJDRAGE gegeven met gulle hand, is er bij het Kerkbestuur een bijzondere dank. En de kerk kan er dan weer een jaartje tcgen.( Bankrek. 159391784)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1