Kerst-inn 11 december Smelehof een voorproefje voor Kerstmis kinderdagverblijf Poeh-beer 11.00 uur tot 17.00 uur Stichting Lovinckplein organiseert op zondag 11 december in de Smelehof een Kerst-inn. De Kerst-inn is een kleine, gezellige kerstmarkt. Er zijn 6 standjes met allerlei kerstartikelen, waaronder Hobbyclub Ysselsteyn. Voor een natje en een droogje wordt natuurlijk ook gezorgd. Optredens: 12.00 uur zanggroep Enjoy Together 13.00 uur kinderkoor Eigenwijsjes 14.30 uur Blaasquintet van Muziekvereniging "de Peelklank" Voor de kinderen is er een aparte kinderhoek. Zaterdag 10 december jaarlijkse kerstbomenverkoop op het Lovinckplein t.g.v. Stichting Lovinckplein Ysselsteyn In onze volledig op kinderen afgestemde locatie bieden wij kinderopvang voor uw kinderen van 0-4 jaar. Wij combineren hierbij professionaliteit met een huiselijke sfeer. Het kiezen voor een professioneel kinderdagverblijf heeft als voordeel dat u als ouder in aanmerking kunt komen voor een tegemoetkoming in de kosten. De overheid keert deze tegemoetkoming echter alleen uit als de opvang plaats vindt bij een kinderdagverblijf dat in het bezit is van alle vereiste vergunningen. Het grootste voordeel van de keuze voor een erkend kinderdagverblijf is echter dat naast gezelligheid, ook de veiligheid en hygiene goed geregeld zijn. Als erkend kinderdagverblijf staan wij namelijk onder controle van de gemeente en GGD. Zij zien toe op de veiligheid van de leef- en speelruimtes, de veiligheid van het speelgoed en de meubels en de hygiene in het kinderdagverblijf. Wanneer u meer informatie over het kinderdagverblijf wenst te ontvangen, neem dan contact met ons op. Wij beantwoorden uw vragen graag. Kinderdagverblijf Poeh-beer Lovinckplein 12 5813 CC Ysselsteyn K.v.K. Venlo 12048248 Tel: (0478) 569706 www. kdvpoehbeer. nl info@kdvpoehbeer.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 13