2 Actief an 24 november t/m 3 december Donderdagavondgroep. 18:30 Chill en relax avond. Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroep 1 Duitse Avond20:00 Medewerkersgroep 2 Donderdagavondgroep. 18:30 Surprise avond Alcoholvrije Tienerdisco 19:30 Discotheek v.d.jeugd vanaf 14jaar 20:00 Medewerkersgroep 2 Ballonnenwedstrijd: Als je het kaartje van de ballonnenwedstrijd thuiskrijgt, doe hem in de brievenbus bij Willy Jacobs Pater Tulpstraat 6. Dit kan tot ongeveer begin december. Deutsche Abend Komende zaterdag 26 nov. is er in de Jera de Duitse avond. Een avond met lange tafels, pullen bier, worst, veel lol en natuurlijk Duitse schlager muziek. Verder zit er ook nog een sportief tintje aan de avond namelijk het YK bierpulschuiven. Opgeven hiervoor kan op de avond zelf. Ook hebben we enkele optredens deze avond zoals "Die Tiroler Belhamels" uit ons eigen Ysselstcyn en de bekende Duitse zanger Willy aus Kevelaer. Willy is een graag geziene gast op plaatsen waar het echt feest moet zijn. Met zijn uitgebreide Duitstalige repertoire weet hij de Jera binnen de korste keren op de kop te zetten. Verkleden mag maar hoeft niet. Aanvang 20.00u. entree 5,- Jetzt geht los.... Jera-Kamp 2006 Het Jera-Kamp is van 8 t/m 15 juli in de blokhut "Aan het Pedje" in Sevenum. Het Jera-Kamp is voor de kinderen van groep 6, 7 en 8 van de basisschool en soortgelijke groepen van het speciaal onderwijs. Heereveen - VW Op dinsdag 20 dec. rond 16,00u. vertrekt er vanuit de Jera een bus naar het Abe Lenstra stadion voor de kraker in de 1/8 fmale van de Gatorade Cup: ileereveen - VVV Heb je zin om mee te gaan geef je dan op bij Jelle van Hees of Sjoerd Ewals (06-51929818) Foto's: Alle foto's van de feestweek. en de tienerdisco zijn te zien op www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool "St.Oda - Oudervereniging ODbrenest kiedinginzamelingsactie De vorige week gehouden kiedinginzamelingsactie is weer succesvol verlopen We bedanken alle inwoners van Yssclsteyn hartelijk voor hun medewerking. Programma Donderdag 24-nov Vrijdag 25-nov Zaterdag 26-nov Donderdag 1-dec Vrijdag 2-dec Zaterdag 3-dec ZijActief Ysselsteyn Dinsdag 29 november is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Wilma Claessens zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Sint heeft zijn garderobe opgeslagen bij mevr.Jenniskens aan de Ysselsteynseweg (tel. 541371). Indien u hiervoor belangstelling hebt, kunt u met haar contact opnemen. Lmitjurg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2