Ysselsteyns Beuw! Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 47 25 november 2005 Zaterdag is er weer een kinderwoorddienst voor groep 5 t/m groep 8. Het thema is Advent. Kom jij ook Van de parochie: Marcus: 13,33-37 Kijk uit, wees waakzaam. Wantje weet niet wanneer het moment daar is. Het is als met iemand die naar het buitenland is, zijn huis heeft achtergelaten en het beheer heeft overgedragen aan zijn knechten, ieder zijn eigen taak, en aan de poortwachter heeft opgedragen om waakzaam te zijn. Wees dus waakzaam, want je weet niet wanneer de heer des huizes komt, 's avonds laat* of midden in de nacht of bij het kraaien van de haan of bij het eerste ochtendlicht, zodat hij niet onverwacht komt en jullie in slaap vindt. Wat Ik jullie zeg, zeg Ik tegen iedereen: wees waakzaam Het evangelie van vandaag wil ons zeggen dat onze waakzaamheid zich zal moeten vertalen in een handelen tegen oorlog, tegen honger, tegen discriminatie van welke aard ook. Maar de verwachting van een volmaakte wereld, een koninkrijk van God, moeten wij, hier en nu, levend houden. Advent is een tijd van verwachting en over enkele weken zal de geboorte van Christus worden gevierd. Intenties van 26 november t/m 2 december 2005: Za. 26 nov. 19.00 u. (Ouderenkoor) 1 ste weekend van de Advent Josephine Sanders-van Otterdijk; Pater Eelco Steneker; Jaardienst Gerrit Peeters; Overleden leden van het kerkelijk zangkoor; Geert Deters (namens de kameraden); Jaardienst Hanneke Philipsen-Peters en Willie Di. 29 nov. 19.00 u. (Conbrio) Sijf Roos i.v.m. zijn verjaardag en tevens jaardienst en voor zijn opa en oma Hendriks; Geert Deters namens de spaarkas Roelanzia); Jaardienst voor Pieter Jansen en overleden familie Jansen-Philipsen Misdienaars: Za. 19.00 u. Jelle en Erwin Di. 19.00 u.Janneke en Mike Voor het opgeven al uw misintenties kunt u terecht bij Peter van Soest Dopheide 17 tel: 542208 Alle vrijwilligers die zich dit jaar hebben ingezet voor onze parochie hebben een uitnodiging ontvangen voor het Oda-feest a.s. zondag 27 november. Denkt u s.v.p. aan de antwoordstrook in te leveren, ook als u niet komt. Deze had je eigenlijk in moeten leveren vóór 19 november bij Frank van Meijel, Ysselsteynseweg 105 of je had ook kunnen mailen: frankvanmeijel@jiome.nl. Heb je dit nog niet gedaan, doe dat dan als nog.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1