KLUS
YSSELSTEYN
BEN CAMPS TOERNOOI
WEDSTRIJDSCHEMA
Biljart 1
19.30 Thijs Litjens - Wim Camps
20.00 Herman v Ass - Maarten Meulendijks
20.30 Henk v Vegchel - Ruud Smolders
21.00 Serard Fieurkens - Mario Swinkels
21.30 Herman v Ass - Theo Meulendijks
22.00 Leon van Dijck - John Franssen
22.30 Peter Koopmans - Peter Smits
Biljart 2
Coen Smits - Jan Teunissen
Michel Horrevoets - John Franssen
Peter Koopmans - Mike Sanders
Mike Kuunders - Leon van Dijck
Maarten Meulendijks - Tom Lemmens
Peter Michels - Mike Sanders
Ruud Smolders - Wim Camps
19.30 Roel Smits - Jan Michels
20.00 Eugene Linders - Leon Janssen
20.30 Peter Koopmans - Peter Michels
21.00 Coen Smits - Serard Fieurkens
21.30 Harry v Asten - Jan Kuunders
22.00 Jan Teunissen - Serard Fieurkens
22.30 Coen Smits - Mario Swinkels
S Spreeuwenberg - Jan Kuunders
Mike Sanders - Peter Smits
Harry v Asten - Piet v Leuven
Jan Teunissen - Mario Swinkels
Roel Smits - Leon Janssen
Peter Smits - Peter Michels
Jan Kuunders - Piet v Leuven
19.30 Eugene Linders - Roel Smits
20.00 Ruud Smolders - Thijs Litjens
20.30 Theo Meulendijks - Maarten Meulendijks
21.00 Jan Michels - Eugene Linders
21.30 Herman v Ass - Tom Lemmens
22.00 P v Leuven - Spreeuwenberg
22.30 Mike Kuunders - John Franssen
Leon Janssen - Jan Michels
Michel Horrevoets - Mike Kuunders
6 Spreeuwenberg - Harry v Asten
Henk v Vegchel - Thijs Litjens
Leon van Dijck - Michel Horrevoets
Wim Camps - Henk v Vegchel
Tom Lemmens - Theo Meulendijks
Voor het 24* Ben Camps-toernooi hebben zich 28 deelnemers opgegeven.
Er wordt in 7 poules (elk 4 deelnemers) gespeeld. Alle deelnemers spelen in de lp week 3 porti jen.
In het 2E weekend zullen 16 deelnemers op donderdag 17-11 aan de 1/8 finale beginnen.
Spelers die als 1* en 2" eindigen in de poule (14 spelers) en 2 spelers die als 3' eindigen
(le qua punten, bij gelijk aantal punten qua gaan door naar de 1/8 finale
Het resultaat van de loting:
Poule 1:
Roel Smits
Eug. Linders
Jan Michels
Leon Janssen
Poule 2:
Theo Meulendijks
Herman v. Ass
M Meulendijks
Tom Lemmens
Poule 3:
Jan Kuunders
Piet v Leuven
Harry v Asten
6. Spreeuwenberg
Poule 4: Poule 5: Poule 6; Poule 7:
Thijs Litjens Leon v Dijck Coen Smits Peter Koopmans
Henk v Vegchel M Horrevoets Jan Teunissen Mike Sanders
Ruud Smolders Mike Kuunders Gerard Fieurkens Peter Michels
Wim Camps John Franssen Mario Swinkels Peter Smits
donderdag 10 november:
vr/ji
zondag 13 november:
De spelers worden verzocht om op ti id aanwezig te zijn, zodat er een vlot verloop van dit toernooi kan plaatsvinden.
De organisatie wenst iedereen veel biljartplezier.
SPONSOR VAN DIT TOERNOOI: