Nieuwe CV-ketel? >0 KEIJSERS-MANDERS (l Komt u een kijkje nemen op onze website? www.kdvpoehbeer.nl Ëiiliiillili GRIEPVACCINATIE. Woensdag 26 oktober tussen 14.00 en 16.00 uur wordt de Griepspuit gezet in de Huisartsenpraktijkde Wildenberg'. Indien u vorig jaar gevaccineerd bent, wordt u nu wederom verwacht. Alleen als u vorig jaar niet de griepspuit gehad heeft, maar dit jaar wei in aanmerking wilt komen dient u zich de komende week te melden bij de assistentes. NB: 65+ en patiënten met hart/vaat ziekte longaandoeningen ed. worden kosteloos f gevaccineerd. Dr. Keijzer, dr. Keijzer-Bors en dr. v/d Velde. kinderdagverblijf Poeh-beer c Maak de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe ketel! Dat gaat u in de toekomst veel energiekosten besparen. Bef de ketel-kenner: Daar vindt u namelijk niet alleen uitgebreide informatie over onze diensten, maar ook informatie over onze werkwijze, leuke en interessante links informatie over de Wet Kinderopvang en een fotopagina. Wanneer u na een bezoek aan de site meer informatie wenst te ontvangen kunt u heel eenvoudig online reageren. Maar u kunt natuurlijk ook direct contact met ons opnemen. Wij beantwoorden uw vragen graag. I Kinderdagverblijf Poeh-beer I K.v.K. Venlo 12048248 j Tel: (0478)1569706 Lovinckplein 12 5813 CC Ysselsteyn I I -nfo@kdvpoehbeer.nl Keijsers-Manders Sanidrome Keijsers-Manders Installatietechniek BV Keizersveld Venray Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn T: 0478 - 54 42 00 www.keijsersmanders.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 12