JEUGDCARNAVAL Beste Jonge en aldere minse uut YsseJsteyn, Ut is wèr bejna den elfde van den elfde, tied dus um wèr 'ns wal energie ien ut neeje vastelaovendsseizoen te stèken. Ut Jeugdcomité is ok wèr uut her zommerslaop gekomme an vraogt ullie aandacht vur ut volgende Oproep neeje jeugdraod Dit joar willen wej wèr wat neeje locht ien de Jeugdraod bioazen. Den "aidejeugdraod halt ut vur gezien en makt plats vur neej jeugdig vastelaovendsbloed. Hedde gej zin um bej de jeugdraod te komme en binde geboare tussen oktoëber '90 en september '91 (ongevèèr, zo naauw kunt ut now ok wèr nie), kom dan maondag 31 oktoëber naor de Jera zoëdat wej enne nejje jeugdraod samen kunnen stelle. Gullie werre um 20.00 uur verwacht. Den elfde van dm elfde - BBQ Den elfde van den elfde is traditioneel den officiële opening van ut vastelaovesseizoen. Dit wille wej as Comité nie zoëmar vurbej laote gaori. An wat kunde dan verwachte mit twië koks ien us gezelschapjuist wej gaon èète. Vrejdag den elfde van den elfde staot er enne BBQ klaor ien de JERA. Net as vumgjaor kunde vur 15 ganse euro's ow te goed doen an enne BBQ en onbeperkte drank. Hat dizze datum vast vrej. Binnekort kunde ow hiervur anmelde. 30 December: flesse actie Op vrejdag 30 december kumt de jeugdraod an de deur vur flesse op te hale. Dees flesse zien ut liefst natuurlijk vol en vurzien van statiegeld. Mar ok die lége mit en zonder statiegeld neme wej mit. Jeugdbmte Middag Den Jeugdbonte middag werd op 29 januari gehakte. Hoewel dit nog redelijk wiet weg is vraoge wej ullie alvast andacht vur ut volgende: Wej verwachte un groet antal stukskes. Daorum vraoge wej an ullie um mar an 1 stukskse mit te doen. Vur eventuele vraogen of ienlichtinge kunde bellen naor Ut Comité Jeugdcarnaval, Ferdy Seuren 542027, John van Dijck (541387), Edwin Keijsers (641181), Tonny Backus* (541648) of Roel Linders (06-52427046) PAARDENSPORTVEREN IGING Sabine Franken Limburgs kampioen. Op 1 en 2 oktober werd de samengestelde wedstrijd verreden. Op deze wedstrijd werd Sabine in de klasse M met haar paard Jupiter 3e. In deze klasse behaalde ze het limburgs kampioenschap. In dc Klasse L behaalde Sabine met. haar paard Tenda de 3e prijs. In de klasse B behaalde Kim Egelmeers met haar paard Lady Chelsea de 3' prijs. Dames van harte gefeliciteerd! Ook willen wij vanaf deze plaats alle grondeigenaren hartelijk danken voor het beschikbaar stellen van hun gronden en ook alle vrijwilligers hartelijk dank. Zonder u kunnen wij geen wedstrijd organiseren. Nogmaals onze hartelijke dank. nej lid

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7