Q.Ysselsteyn gehandicapten Mededeling Dorpsraad WONINGBOUW YSSELSTEYN Dorpsraad Fonüö AFDELING Ysselsteyn/Vredepeei KIENEN. Woensdag 19 oktober is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN Uitslagen Federatie-competitie: week no. 6 Leunen 2-Ysselsteyn 1 2-7 Y";sselsteyn 4-Leunen 5 7-2 Grubbenvorst 4-Ysselsteyn 2 7-2 Ysselsteyn 5-Sevenum 7 7-2. Leunen 4-Ysselsteyn 3 0-9 Cl P-Sa men-Zorgwerk, hulp en advies Wonen Welzijn en Zorg, tel. 542120 Spreuk van de Week:"Het hart moet handen hebben; de handen moeten een hart hebben" Persbericht Gemeente: "De procedure om 20 woningen met wegen en riolering ed. te kunnen realiseren in Ysselsteyn, wordt nu gestart. De woningbouwlocatie komt nabij de Timmermannsweg en Kienhout. Binnen de mogelijkheden van de huidige regels op het gebied van onder andere geluid, stank, water en ruimtelijke ordening wordt nu de 1s,e fase van de woningbouwlocatie in procedure gebracht, indien geen bezwaren zienswijzen tegen deze locatie worden ingediend, kan na de termijn van 6 weken gestart worden met het bestek voor de aanleg wegen, riolering ed. en aansluitend een bericht voor de inschrijving loting van de kavels geplaatst gaan worden" De dorpsraad betreurt dat niet het gehele plan ruim 40 woningenter visie gelegd wordt. Wij vinden dat er door de gemeente te weinig aandacht aan onze adviezen is besteed. Ondanks deze constatering hopen wij dat de 2fle fase snel opgestart za! worden, zodat we toch nog het maximale aantal woningen op deze locatie kunnen realiseren. Dorpsraad Ysselsteyn Maigjgkverenigmg de Peelklank Programma Zondag 30 oktober Zaterdag 5 november Zondag 6 november Zondag 20 november Allerzielendienst kerkhof 15.45 uur Openbare generale repetitie drumband Concours drumband Noordwijkerhout Intocht Sinterklaas Concert drumband in Smelehof Oud ijzer actie Kerstconcert Zaterdag 10 december: Zondag 18 december Jeugdfanfare Rijden op vrijdag 14 oktober: Ank Jacobs, Erwm Janssen en Bntt Smits. We vertrekken om 17.55 uur bij het gemeenschapshuis. Afmelden voor de repetitie bij Lea 06-18572-90. Op vrijdag 21 oktober is er géén repetitie omdat het herfstvakantie is. Fonds Verstandelijk gehandicapten Door de inzet van vele vrijwilligers heeft de collecte verstandelijk gehandicapten het mooie bedrag van 860,13 opgebracht. Hiermede kunnen er weer nuttige en hartverwarmende dingen gedaan worden. Nogmaals dank aan iedereen voor dit mooie resultaat. Lourdeswerk In de week van 17 t/m 22 oktober zullen onze vrijwilligers weer bij u langs komen voor de jaarlijkse verkoop van donateurs kaarten. Wij zijn erg blij met deze vrijwilligers maar ondanks blijven er voor mij nog 14 routes over. Het zou erg mooi zijn ais nog enkele personen ons zouden willen helpen. Bij voorbaat dank. Contactpersoon Jo Deters tel. 541380.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4