Programma van 6 oktober t/m 15 oktober Donderdag 6-okt Vrijdag Zaterdag 7-okt 8- okt Donderdag 13-okt Vrijdag Zaterdag 14-okt 15-okt Donderdagavondgroep Rara, wie is het? Alcoholvrije Tienerdisco Verzin een naam The Travoltas Medewerkersgroep 2 Hennie Beelen Geert Creanmehr Happy Hour 20:00/21:00 Donderdagavondgroep Goden tocht Vrijdagavondgroep Medewerkersgroep l Welcome home party Medewerkersgroep 1 18:30 19:30 20:00 18:30 20:00 20:00 35jaar Jera feestweek Houd deze data alvast vrij, details volgen nog. 29 okt: reünie. 2 nov: kindermiddag. 4 nov: band Janezdetd. 6 nov: receptie/open dag. Stem op Jera On Air. We kunnen een prijs van 6' 5000,00 winnen via de provincie Limburg. Kijk op wwAV.limburgcultuurpriis.nl voor verdere informatie. We rekenen op jullie stem. Kamp-Krant 2005 Online Gisteren was de Foto-A vond van het Jera-kamp waar ook de Kamp-Krant is uitgedeeld. Wasje hier niet bij, geen nood vanavond op de Donderdagavondgroep wordt de krant aan de overige kinderen uitgedeeld en anders zal dc krant één dezer dagen bij jou in de bus vallen. Voor de kinderen die niet mee zijn geweest maar toch graag willen weten wat er allemaal gedaan wordt op kamp is nou ook de kampkrant online gezet op www.jera70.nl. Veel leesplezier toegewenst. 8 oktober "Je Moeder" Op zaterdag 8 oktober is het weer zover, maarliefst 3 bands zullen deze avond het podium beklimmen. Als eerste speelt de band The Wisecrack, ze spelen catchy poppunk gevarieerd met melodieuze punkroek liedjes. Je Moeder is een combinatie van stijlen van bands als Osdorp Posse, Rage Against the Machine en Urban Dance Squad. De laatste band op de avond is The Travoltas, een combinatie van Beach Boys-achtige zang en de rauwe energie van punkrock bands als The Ramones en Blondie. The Travoltas staan bekend om hun energieke optredens en hebben een indrukwekkend arsenaal aan festivals op hun naam staan: Dynamo Open Air, Lowlands, Vans Warped Tour (USA), International Pop Overthrow (Los Angeles) enz. enz. Inmiddels zijn ze weer On Tour met hun 6e album, 'The Highschool Reunion', door 2 continenten. Dit mag je niet missen, nu zijn ze namelijk nog te bezichtigen in Nederland in november touren ze door Japan. Na deze band zullen de plaatselijke DJ's nog voor een gezellige After-Party zorgen. De entree bedraagt 5,- en de zaa! gaat om 20.00u. open. Van 20.00u. tot 2100u. Happy hour 15 oktober Welkomsparty Thijs Vogels Met een gezellig feest in de achtertuin van fam. Vogels werd Thijs destijds uitgezwaaid om een halfjaar stage te lopen in Rhodos (Griekenland). Die tijd zit er inmiddels bijna op, en binnenkort is Thijs weer terug in Nederland. Reden genoeg voor zijn vriendengroep om een welkomsfeest te geven. Dit feest vind op zaterdag 15 oktober in de Jera plaats en de muzikale ondersteuning wordt verzorgd door de bezoekers zeil'. Het wordt namelijk een karaoke feestje. Heb je een bepaalde band met Tieske zoals: buurtgenoot, familie, inwoner van Ysselsleyn of je hebt heel vaag ver in het verleden zijn naam wel eens horen vallen dan ben JIJ uitgenodigd! Kortom iedereen is welkom. Aanvang 20.00u. en de entree is natuurlijk gratis. Voor meer informatie check www.jera70.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3