an 29 september t/m 8 oktober Donderdagavondgroep 18:30 Eierruilspe! Vrijdagavondgroep 20:00 Medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a.15 jaar 20:00 Medewerkersgroep 1 Donderdagavondgroep 18:30 Rara, wie is liet? Alcoholvrije Tienerdisco 19:30 Verzin een naam The Travoltas 20:00 Medewerkersgroep 2 Helpende ouder: Hennie Beclen Geert Creanmehr Happy Hour 20:30/21:30 Bestuursfuncties. Wij zijn op korte termijn dringend op zoek naar een secretaris in ons bestuur. Wie heeft er zin om ons bestuur te versterken, voor vragen of verdere informatie kunt u contact opnemen met Patrick Marcellis 541505. 35 jaar Jera. f t In november bestaan wij 35 jaar, dit willen wij graag vieren. Daarom zijn wij op zoek naar toto- en lilm- materiaal van de afgelopen 35 jaar Jera. Diegene die nog ergens iets heeft liggen, kan dit afgeven bij Patrick Marcellis, Dopheide 22 tel.541505. Hier wordt een copie van gemaakt en men krijgt natuurlijk het orgineel terug. Foto-Avond Jera-Kamp Wel! Op woensdag 5 oktober houden we weer onze jaarlijkse foto-avond van het Jera-Kamp. Bij deze nodigen we dan ook alle kinderen en ouders van harte uit om naar de Jera te komen om nog eenOs gezellig na te buurten over het kamp. Op deze avond wordt de Kamp-Krant uitgedeeld en is er de mogelijkheid om de Foto-albums en het ruwe materiaal van de film te bekijken. De cd's met toto's zijn ook klaar en kunnen op deze avond meteen gekocht worden. Aanvang I9.30u. voor vragen neem contact op met Rcné Jaspers (0649658354) Zaterdag 8 okt. The Travoltas De zomer is voorbij dus wordt het weer tijd voor de nodige feestjes in de Jera. Met een vernieuwde groep zijn ze al enkele weken druk bezig met het organiseren van allerlei feesten voor de komende tijd. En op zaterdag 8 oktober is het dan zover. Een avond vol poppunk, hardcore, Nederhop, ska en reaggae. En dit allemaal wordt verzorgd door bands als The Wisecrack, Je Moeder en met als topper The Travoltas. The Wisecrack spelen catchy poppunk gevarieerd met melodieuze punkrock liedjes. Je Moeder is een combinatie van stijlen van bands als Osdorp Posse, Rage Against the Machine en Urban Dance Squad. De laatste band op de avond is The Travoltas, een combinatie van Beach Boys-achtige zang en de rauwe energie van punkrock bands als The Ramones en Blondie. Na deze band zullen de plaatselijke DJ's nog voor een gezellige After-Party zorgen. De entree bedraagt 5,- en zaal gaat om 2Ö.G0u. los, tot dan! Happy hour van 20:30 tot 21:30 Voor meer informatie check www.jera70.nl Programma Donderdag 29-sept Vrijdag 30-sept Zaterdag 1- okt Donderdag 6-okt Vrijdag 7-okt Zaterdag 8-okt WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3