NN&HF EXAMENFU1F 16 September 2005 an 1 september t/m 10 september Donderdagavondgroep 18:30 Openingsdisco Vrijdagavondgroep 20:00 Medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a.15 jaar 20:00 Medewerkersgroep 1 Alcohol vrije tienerdisco 19:30 Discotheek v.d. jeugd v.a.15 jaar 20:00 Medewerkersgroep 2 Wegens aangekondigd vertrek van onze huidige penningmeester Tom v. Asten, zijn wij op korte termijn dringend op zoek naar een penningmeester en een secretaris in ons bestuur. Wie heeft er zin om ons bestuur te versterken, voor vragen of verdere informatie kunt u contact opnemen met Patrick Marcellis 541505. Donderdagavondgroep "De opdonders" Op 1 september starten we weer met de DAG, vergeet niet om het aanmeldingsformulier in te vullen en mee te nemen. 35 jaar Jera. In november bestaan wij 35 jaar, dit willen wij graag vieren. Daarom zijn wij op zoek naar foto- en film materiaal van de afgelopen 35 jaar Jera. Diegene die nog ergens iets heeft liggen, kan dit afgeven bij Patrick Marcellis, Dopheide 22 tel.541505. Hier wordt een copie van gemaakt en men krijgt natuurlijk het orgineel terug. Alcoholvrije Tienerdisco 9 september is het zover, de tienerdisco gaat dan van start. Zorg datje erbij bent. Programma Donderdag 1-sept Vrijdag 2-sept Zaterdag 3-sept Vrijdag 9-sept Zaterdag 10-sept RA«tim rsfn n r.ties. Het wordt weer tijd voor een knallende fuif in de JERA. Met alle geslaagde hebben we een fuif op de been gezet om er een super gezellige avond van te maken We hebben ook weer een wel bekende Legendarische band weten te strikken!!!!! Ze hebben hun speelgereedschap weer tevoorschijn haalden. Er is een complete show in elkaar gezet waarbij muziek, playback, dans en slapstick uit de mouwen wordt geschud. Deze band zal jullie laten rocken zingen en geweldig feesten. Kaarten verkrijgbaar bij de geslaagde (VOL VOL) Entree bedraagt €12,50 en drank is dan gratis Voor meer informatie check www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2