Op zaterdag 30 juli 2005 neemt Pastoor Jenniskens afscheid van de clusterparochies Merselo.Vredepeel en Ysselsteyn. Om 19.00 uur is er een Heilige eucharistie in de parochiekerk van de H. Oda in Ysselsteyn. Aansluitend is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Pastoor Jenniskens in gemeenschapshuis'de Smelehof' in Ysselsteyn. Wij nodigen u van harte uit hierbij aanwezig te zijn. Pastoor Jenniskens is gekozen in het hoofdbestuur van de Montfortanen. Zijn nieuwe standplaats wordt Rome. Hij zal vanuit zijn nieuwe functie veel reizen naar zijn confraters in Europa en Afrika om hen daar te steunen. Op speciaal verzoek van Pastoor jenniskens maken wij u er op attent dat mocht u iets willen schenken, u vriendelijk wordt verzocht dit te doen in de vorm van een financiële bijdrage. Hij wil het geld graag besteden aan projecten die uitgevoerd worden door jonge Malawische confraters. Enkelen daarvan heeft hij vroeger nog mee opgeleid. Hun aantal groeit zo sterk dat er geld nodig is voor de bouw van extra huisvesting. Bovendien hebben zij grote aandacht voor de dreigende hongersnood. Er is al sinds januari geen regen meer gevallen. Wij hopen u zaterdag 30 juli te mogen begroeten. Kerkbesturen van: Johannes de Doper, Merselo, Onze LieveVrouw Koningin van de Vrede, Vredepeel, Heilige Oda, Ysselsteyn Correspondentieadres: Frank van Meijel.Ysselsteynseweg 105, 5813 BLYsselsteyn Telefoon: 06 53 73 10 23 Email: frank@coppenam.nl U kunt uw gift overmaken op rekeningnummer: 1281.32.841 ten narne van 'Cluster MVY' onder vermelding van 'Malawi'.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2